+380 44 500 05 06

Видавництвам


Наша компанія пропонує українським видавцям газет із журналів унікальні комплексні рішення з доставки видань передплатникам та диверсифікації каналів дистрибуції із використанням передових технологій та сучасних трендів індустрії преси. Пропозиція унікальна для України та включає наступні рішення.

Комплексні рішення з доставки видань
UA

Сортування

Наш досвід та автоматизація процесів дозволяє обробляти велику кількість періодичних видань без помилок. Тому ми співпарцюємо з видавництвами з комплексної обробки накладів газет і журналів, в тому числі надаємо послуги з сортування видань для потреб наших замовників.

UA

Пакування

Це один із важливих елементів в рамках обслуговування клієнтів незалежно від кількості видань та місцезнаходження клієнта. Ми робимо якісне пакування преси, щоб читач отримав свої видання цілими і неушкодженими.

UA

Доставка

Ми здійснюємо доставку видань власною кур'єрською службою та користуємося послугами партнерських організацій. Саме наявність відпрацьованої технології доставки і розгалужена мережа доставки дозволяють нам пропонувати такі додаткові послуги.

Рішення для диверсифікації продажів
Україна

Продаємо Ваше видання нашим передплатникам в Україні

Включаємо Ваше видання до нашого каталогу передплатних видань. Докладаємо максимальних зусиль для продажу Вашого видання нашим передплатникам. Ви отримуєте додаткові кошти.

Digital

Створюємо електронну версію Вашого видання

Безкоштовно створюємо для Вас електронну версію видання із використанням власної технології створення та поширення електронних публікацій. Просуваємо та здійснюємо продаж електронної версії Вашого видання через власну мережу. Ви отримуєте гроші за кожного передплатника.

Світ

Розповсюджуємо Ваше видання в світі

Ми безкоштовно включаємо Ваше видання у світову мережу розповсюдження преси PressReader. А це партнери з продажів у 100+ країнах світу та 30+ мільйонів читачів. Ви отримуєте гроші за кожну продану копію Вашого видання в світі в цифровому або друкованому вигляді


Якщо Ви зацікавилися нашою пропозицією, ми з радістю відповімо на всі Ваші питання та почнему плідну співпрацю. З питань співробітництва просимо зв’язатися з нами зручним для Вас способом:


+380 44 500 05 06
+380 44 353 88 16

+380 95 570 05 06

publisher@smartpress.com.ua