+380 44 500 05 06

Оплата i доставка видань

 

Доставка

На сайті www.smartpress.com.ua представлені періодичні видання декількох типів: друковані версії видань із доставкою та електронні версії.

Електронні версії видань передбачають надання доступу передплатнику для їх читання або через "МІЙ ПРОФІЛЬ" на сайті www.smartpress.com.ua, доступ до якого можна отримати при реєстрації, або через інтернет-сайти сторонніх організацій чи видавництв. При виборі того чи іншого електронного видання передплатнику буде повідомлено про параметри отримання доступу до обраного видання.

 

Друковані версії з доставкою передбачають здійснення доставки видань Передплатнику декількома шляхами:

  1. Кур'єрською службою SmartPress (Київ та інші міста)
  2. Кур'єрською службою "Укрпошти"
  3. "Новою поштою"
  4. Іншими службами кур'єрської доставки та перевізниками

 

Відповідно до п. 13 "Правил передплати" кур’єрська доставка передплатних видань здійснюється у робочі дні з 6:00 години до 18:00 години на робочі місця Передплатника, та в суботу-неділю з 4-00 години до 07-00 – на видання з системи PressReader. Кур’єрська доставка на домашні адреси та абонентські скриньки може бути здійснена за умови узгодження з фахівцем з кур’єрської доставки Агентства. Передплатні видання вручаються під підпис на маршрутному листі кур’єра із зазначенням вказаного у заявці на передплату прізвища відповідальної особи на отримання передплатних видань. Вручення передплатних видань охороні, вахтерам або іншим особам здійснюють тільки на підставі письмової заяви (довільної форми) Передплатника, який зобов’язаний зазначити таких осіб під час оформлення передплати окремим листом або у заявці на передплату.

 

Для уточнення параметрів доставки обраних Вами видань, будь-ласка зверніться до наших фахівців за телефоном +380(44)500.05.06

 

Оплата

 

Відповідно до "Договору публічної оферти" послуга з доставки періодичних видань Передплатнику здійснюється на основі 100% передоплати за обрані періодичні видання.

 

Оплата може бути здійснена одним із шляхів:

Для юридичних осіб: 

  • Безготівковий розрахунок на підставі виставленого рахунка-фактури

Для фізичних осіб:

  • Оплата в будь-якому Банку на підставі вситавленого рахунка-фактури
  • Оплата банківською картою через систему он-лайн платежів EasyPay (в режимі тестування)
  • Оплата через систему "Приват 24"

 

Відповідно до п.7, 8, 9 "Правил передплати" Передплатник має здійснити оплату свого замовлення протягом 3 банківських днів.
Відповідно до п.4.2. "Договору публічної оферти про надання послуг" до вартості Видань не включено комісію, що утримується банками або платіжними системами за проведення платежу. Комісійні витрати Передплатник оплачує додатково.

 

Для уточнення можливостей оплати обраних Вами видань, будь-ласка зверніться до наших фахівців за телефоном +380(44)500.05.06