+380 44 500 05 06

Огляд преси. Австрійська преса в Україні.

28.01.2016 13:47

 

Огляд преси. Австрійська преса в Україні.

Для полегшення вибору закордонних газет нашими передплатниками, ми починаємо серію публікацій про іноземні видання, які можна купити у нас з доставкою. Будь-яку газету Ви можете замовити у нас і отримувати рано вранці відповідно до графіку виходу з друку.

 

Починаємо нашу серію оглядів з газет, що видаються в Австрії. На сьогодні в нашому каталозі Ви знайдете 20 національних та регіональних видань Австрії. Пропонуємо Вам ознайомитися з історією австрійських газет та дізнатися про них цікаві речі. 

Австрія - батьківщина багатьох композиторів, країна, де висока культура поєднується з надзвичайними гірськими пейзажами та чудовою гастрономією. Австрія - країна високої культури та одна з провідних країн Європи. Щоб краще пізнати цю країну і, можливо, зробити певні висновки для себе, треба краще орієнтуватися в тих подіях, які відбуваються в цій чудовій гірській країні. А для цього на допомогу як раз і прийдуть місцеві видання, які в повній мірі розкривають всі аспекти життя батьківщини Моцарта, Фрейда, Шуберта та інших геніїв. 

 

  • DER STANDARD — надрегіональна щоденна газета видавництва Standard Verlagsgesellschaft m. b. H. Н. Тираж— 66 947 екз. В останні роки цю газету більше читають у Відні, де вона і видається. Газета була заснована у 1988 році видавцем Оскаром Бронером за образом New York Times. Der Standard стала першою газетою німецькою мовою, у якої у 1995 році з’явилася інтернет-версія із самостійною редакцією, але вже у 2013 році редакції об’єдналися. Видання позиціонує свою редакційну політику як ліберальну і незалежну.

Ви можете купити газету DER STANDARD у нас з доставкою до Вашого офісу чи додому в день виходу її друком у Австрії.

  • DIE PRESSE ТА DIE PRESSE AM SONNTAG — австрійська ліберальна газета, яка належить  Styria Media Group. Виходить щоденно. Заснована в часи Революції 1848-1849 рр. підприємцем Августом Цангом за прикладом паризької La Presse. Після змін назви під час аншлюса Австрії газета поновила вихід під цією назвою 19 жовтня 1948 року. Це сучасне видання про питання внутрішньої та зовнішньої політики, економіки, спорта. У 2005 році редакція газети була визнана кращою редакцією новинного видання Австрії.

Ви можете купити газету DIE PRESSE та DIE PRESSE AM SONNTAG у нас з доставкою до Вашого офісу чи додому в день виходу друком у Австрії.

 

  • KLEINE ZEITUNG - найбільша австрійська регіональна газета. Аудиторія видання складає більше 800 тис. осіб. Kleine Zeitung була заснована у 1904 році. Це австрійське видання разраховане на широкі верстви населення та інформує про регіональні події та теми. Газета належить тому ж видавцю, що і видання Die Presse. У 2005 році Kleine Zeitung отримала нагороду European Newspaper Award в номінації "Нацкраща регіональна газета".

Ви можете купити газету KLEINE ZEITUNG  у нас з доставкою до Вашого офісу чи додому в день виходу друком у Австрії.

 

  • KRONEN ZEITUNG - найбільша австрійська газета. Щоденна аудиторія складає 2,97 млн человік, що складає 43,7% всіх читаючих мешканців Австрії. Щоденний наклад більше 1 млн. екземплярів. За своєю позицією газета знаходиться в соціалістичному полі, відстоюючи ліві погляди в економічному житті країни. Через свій великий наклад має великий вплив на суспільну думку в Австрії.

Ви можете передплатити газету KRONEN ZEITUNG у нас з доставкою до Вашого офісу чи додому в день виходу друком у Австрії.

 

  • KURIER та KURIER (SAMSTAG) - щоденна австрійська газета, що видається у Відні. Газета була заснована у 1954 році. Видавець цього видання також частково контролює газету KRONEN ZEITUNG. У 80-х роках ХХ століття ця газета посідала 18 місце світі за своїм накладом, який складав 443 тис. екземплярів. На початку 90-х років входила в трійку газет Австрії за рівнем продажу. На сьогодні наклад видання складає більш 380 тис. екземплярів, що робить її однією з наймасовіших газет Австрії.

Газету KURIER та KURIER (SAMSTAG) Ви можете придбати у нас. І ми доставимо їх в день виходу друком у Австрії.

  • SALZBURGER NACHRICHTEN - німецькомовна австрійська газета, що видається в Зальцбургу. Ця газета була заснована у 1945 році американцями. У 2002 році видання входило до четвірки найкращих газет Австрії разом з Der Standard, Die Presse, та Wiener Zeitung. Ця газета виходить щодня з понеділка по суботу та публікує загальні новини, в тому числі новини науки та технологій. Загальний наклад видання складає близько 80 тис. екземплярів.

Купити SALZBURGER NACHRICHTEN в Києві Ви можете у нашій компанії. Кур’єр здійснюватиме доставку газети в день її виходу друком в Австрії.

 

  • VORARLBERGER NACHRICHTEN або скорочено VN - регіональна австріська газета, що видається у західному місті Австрії Брегенц. Заснована газета у 1945 році. У 1994 році газета стала першою в Австрії, що почала виходити у повнокольоровому форматі. У 2006 році була визнана "Газетою року" на Світовому газетному конгресі за рівень журналістики, інновації, використання мультимедіа та економічний менеджмент. Має наклад близько 63 тис. екзмеплярів щоденно.

Оформити передплату VORARLBERGER NACHRICHTEN можна на нашому сайті. І ми доставимо її Вам рано вранці.

У нас Ви можете купити будь-яку із наведених вище газет від 1 екзмепляру. За бажанням ми оформимо для Вас передплату на період від 1 до 12 місяців. 

 

Довідково:


SmartPress.com.ua – інтернет-проект компанії ТОВ «АС-Медіа», яка з 2008 року працює на ринку передплатних послуг. Наша компанія є ексклюзивним представником компанії PressReader Inc. (Канада) на території України з дистрибуції друкованих версій 3000+ міжнародних газет та є агентом з продажу і впровадження цифрових рішень PressReader. Всі газети, що розповсюджуються нами за технологією PressReader, друкуються в Україні згідно з ліцензійними угодами на газетному папері на власному високотехнологічному обладнанні. На сьогодні ТОВ «АС-Медіа» є передплатним агентством повного циклу, яке здійснює доставку видань тисячам клієнтів по всій Україні 365 днів на рік. Про "АС-Медіа" більш докладно Ви можете прочитати на сторінці "Наша компанія" та "Контакти".  Оскільки ми прцюємо в режимі передплатного агентства повного циклу, ми пропонуємо низку рішень для корпоративних передплатників та видавців. Видавці газет і журналів можуть ознайомитися з нашими послугами більш детально на сторінці "Видавництвам". Окрім "Передплати періодичних видань" у звичному для всіх форматі ми також пропонуємо спеціальні рішення для "Готелів та ресторанів", "Авіакомпаній та аеропортів", а також високотехнологічні рішення для "Бібліотек".