+380 44 500 05 06

Закордонні газети з доставкою «день-у-день»

26.01.2016 12:15

 

Закордонні газети з доставкою «день-у-день»

Передплатне агентство «АС-Медіа», запустивши свій онлайн проект SmartPress.com.ua, надає більше можливостей для своїх майбутніх передплатників із замовлення та читання їх улюблених газет і журналів. 

За допомогою нашого сайту Ви можете скористатися унікальною для України послугою – передплатою закордонних газет. 

В нашому каталозі Ви знайдете більше 3000 закордонних газет і журналів з усіх куточків світу. 

Маючи статус ексклюзивного представника PressReader на території України, ми єдині, хто може запропонувати своїм передплатникам доставку закордоних газет і журналів в режимі «день-у-день» (PressReader print), а для потенційних клієнтів – 3 денну безкоштовну промо-доставку.
 
У нас можна замовити такі всесвітньовідомі видання з щоденною доставкою, як The Times, Financial Times, The New York Times, Le Monde, El Pais, USA Today, The Wall Street Journal, La Repubblica, Mainichi Shimbun, Daily Telegraph, The Guardian та багато інших. 

Ви можете замовити в нас будь-яку іноземну газету і бути впевненим, що вона буде доставлена вам до ранкової кави*.

Замовити видання дуже просто. Ви можете скористатися пошуком на нашому сайті, щоб знайти улюблене видання.  Можете скористатися каталогом закордонних газет для пошуку. Або зателефонувати нам в офіс за телефоном +380.44.500.05.06 і замовити газету чи журнал.
  

Довідково:


SmartPress.com.ua – інтернет-проект компанії ТОВ «АС-Медіа», яка з 2008 року працює на ринку передплатних послуг. Наша компанія є ексклюзивним представником компанії PressReader Inc. (Канада) на території України з дистрибуції друкованих версій 3000+ міжнародних газет та є агентом з продажу і впровадження цифрових рішень PressReader. На сьогодні ТОВ «АС-Медіа» є передплатним агентством повного циклу, яке здійснює доставку видань тисячам клієнтів по всій Україні 365 днів на рік. Про "АС-Медіа" більш докладно Ви можете прочитати на сторінці "Наша компанія" та "Контакти".  Оскільки ми прцюємо в режимі передплатного агентства повного циклу, ми пропонуємо низку рішень для корпоративних передплатників та видавців. Видавці газет і журналів можуть ознайомитися з нашими послугами більш детально на сторінці "Видавництвам". Окрім "Передплати періодичних видань" у звичному для всіх форматі ми також пропонуємо спеціальні рішення для "Готелів та ресторанів", "Авіакомпаній та аеропортів", а також високотехнологічні рішення для "Бібліотек". 
* - Через різницю часу з країнами Північної і Південної Америки видання цих країн можуть бути доставлені до 13:00 за києвським часом.