+380 44 500 05 06

Зустрічайте оновлені електронні версії українських газет та журналів

30.10.2018 12:42

 

Зустрічайте оновлені електронні версії українських газет та журналів

Шановні передплатники та видавці,

ми раді повідомити Вас про оновлення електронних версій Ваших улюблених видань на нашому сайті.

Відтепер на smartpress.com.ua працює нова система доступу до електронних версій газет та журналів.

Розробляючи нову систему, ми врахували помилки минулих періодів та зробили систему зручнішою та більш функціональною.

Переваги від неї отримають як передплатники, так і видавці.

 

Для передплатника стало зручніше користуватися електронними версіями газет та журналів.

Як і раніше, для читання Вам необхідно зареєструватися, купити обрані газети чи журнали та читати їх через особистий кабінет на ПК, планшеті або смартфоні.
Ми розширили можливості вибору передплати таких видань. На сторінці видання Ви можете обрати період передплати, окремі номери або віддати перевагу друкованій версії з доставкою, якщо така є. На відміну від попередньої системи, у передплатників залишається повний доступ до всіх номерів видань, які були коли-небудь придбані. А система підказок в особистому кабінеті дозволить не пропустити нові випуски улюблених видань. Ми допрацювали особистий кабінет для зручності вибору номерів за певний період.
Окрім того, нами запроваджено функціонал покупки окремих номерів видань, в тому числі і архівних. У передплатників зберігається повний архів замовлень та оплат.
Сама система читання стала легшою, швидшою та зручнішою.

На сьогодні у нашому каталозі 31 видання в електронному вигляді. Їх можна побачити та замовити на цій сторінці нашого каталогу
Архів видань включає весь 2018 рік, а через деякий час буде розширений. Так само ми працюємо над появою в каталозі нових видань.
Для зручності користувачів ми також оновили наш довідковий розділ "Допомога покупцеві", в якому Ви можете знайти відповіді на найпоширеніші питання. 

 

Для видавців ми також приготували декілька нововведень, серед яких можливість вибору додаткових налаштувань для відображення своїх видань і зручності користувачів.
За замовченням, електронна версія передбачає лише режим читання користувачами без додаткових функціональних можливостей накшталт друку або скачування.

Із демо версією такого стандартного рішення можна ознайомитися за цим посиланням: демонстраційна версія газети La Gazzetta dello Sport.

Для тих видавців, які бажать надати своїм користувачам більше можливостей для їх зручності, ми пропонуємо можливість створення електронних версій із такими опціями, як: друк всіх сторінок видання, друк окремих сторінок, завантаження всього видання у форматі PDF або завантаження окремих його сторінок.

Із демо версією такого рішення можна ознайомитися за цим посиланням: демонстраційна версія газети Le Monde.

Передплатникам бажаємо приємного читання!
Запрошуємо видавців до співпраці!