+380 44 500 05 06

Передплата на Financial Times стає доступнішою

18.01.2016 23:48

 

Передплата на Financial Times стає доступнішою

Зважаючи на численні запити наших користувачів та розуміючи важливість своєчасної важливої для прийняття рішень інформації, SmartPress іде на зустріч своїм новим клієнтам та пропонує передплату на ділове видання №1 у світі – газету Financial Times за більш доступною ціною.

Матеріали цього видання про світові ринки, події в Україні та прогнози на майбутнє слугують надійним джерелом інформації для багатьох вітчизняних та іноземних компаній.

Завдяки ексклюзивному партнерству з міжнародним лідером дистрибуції та монетизації преси компанією PressReader ви можете передплатити газету Financial Times на 2016 рік за спеціальною ціною – 2.99$ за шт. Оплата здійснюється в національній валюті України – українській гривні за офіційним курсом НБУ на день виставлення рахунку.

Спеціальна пропозиція включає:

1. репринтне видання Financial Times із персональною щоденною доставкою свіжого номера рано вранці (до 9:00);

2. вартість Financial Times менша ніж в Європі: $2,99 за номер в Україні проти середньої$3,20 за кордоном;

3. для оцінки якості та актуальності послуги, пропонуємо отримати безкоштовний свіжий промо-випуск газети Financial Times чи будь-якого іншого репринт-видання;

4. можливість читати статусне видання як в доступному варіанті, обравши один-два дні на тиждень для її передплати із відповідним зменшенням вартості послуги, так і скористатись повною щоденною передплатою.

Для замовлення Financial Times за цієї спеціальною ціною або замовлення безкоштовного промо-номера Вам достатньо зателефонувати нам в офіс (+380.44.500.05.06), а все інше зробимо ми для Вашої зручності.

Довідково:

SmartPress.com.ua – інтернет-проект компанії ТОВ «АС-Медіа», яка з 2008 року працює на ринку передплатних послуг. Наша компанія є ексклюзивним представником компанії PressReader Inc. (Канада) на території України з дистрибуції друкованих версій 3000+ міжнародних газет та є агентом з продажу і впровадження цифрових рішень PressReader. На сьогодні ТОВ «АС-Медіа» є передплатним агентством повного циклу, яке здійснює доставку видань тисячам клієнтів по всій Україні 365 днів на рік. Про "АС-Медіа" більш докладно Ви можете прочитати на сторінці "Наша компанія" та "Контакти".  Оскільки ми прцюємо в режимі передплатного агентства повного циклу, ми пропонуємо низку рішень для корпоративних передплатників та видавців. Видавці газет і журналів можуть ознайомитися з нашими послугами більш детально на сторінці "Видавництвам". Окрім "Передплати періодичних видань" у звичному для всіх форматі ми також пропонуємо спеціальні рішення для "Готелів та ресторанів", "Авіакомпаній та аеропортів", а також високотехнологічні рішення для "Бібліотек".