+380 44 500 05 06

Шановні користувачі онлайн-сервісу ПРИВАТ 24

16.08.2018 13:39

 

Шановні користувачі онлайн-сервісу ПРИВАТ 24

НАЙКРАЩА ІНОЗЕМНА ПРЕСА СТАЄ ЩЕ БЛИЖЧОЮ
 


Завдяки спільним діям компанії «СМАРТ-ПРЕС УКРАЇНА» та АТ «КБ «ПРИВАТБАНК» користувачі онлайн-сервісу «Приват24» відтепер мають унікальну можливість здійснювати у зручний час оформлення передплати на будь-яку іноземну періодичну друковану пресу з пропонованного переліку в кількості більш ніж 50 найменувань видань.

 

Що для цього необхідно:

 

1. Якщо ви є клієнтом АТ «КБ «ПРИВАТБАНК» та ще не є користувачем онлайн-сервісу «Приват24», вам достатньо пройти нескладну реєстрацію, яка займає не більше кількох хвилин. І все, що для цього потрібно – комп’ютер або ж будь-який інший девайс з доступом до мережі Інтернет. Користувачем сервісу «Приват24» може стати кожен клієнт Приватбанку – як фізична, так і юридична особа.

 

2. Пройшовши активацію в розділі «УСІ ПОСЛУГИ», оберіть категорію «ПЛАТЕЖІ» та в подальшому підкатегорію «МОЇ ПЛАТЕЖІ».

 

3. В графі «СТВОРИТИ НОВИЙ ПЛАТІЖ» введіть «SmartPress». Пошукова система відобразить результат «SmartPress (Газеты и журналы)».

 

4. Натиснувши на «SmartPress (Газеты и журналы)» оберіть видання, що Вас цікавить.

 

5. Система запропонує вам обрати один з трьох передплатних періодів: 1 місяць, 3 місяці, 6 місяців.

 

6. Увага! При створенні платежу обов’язковим є зазначення номеру телефону, за яким з Вами може зв’язатися Ваш особистий менеджер. Це необхідно для визначення адреси, за якою Ви бажаєте отримувати передплачене видання, а також періодичності доставки.

 

7. Увага!  Доставка передплаченого Вами видання починається з місяця, наступного за місяцем оформлення передплати.

 

Бажаємо Вам приємного читання!