+380 44 500 05 06

ТОП 10 – найавторитетніших газет світу

03.07.2018 13:58

 

ТОП 10 – найавторитетніших газет світу

 П'ята влада - так називають в побуті газети. Вони пишуть про новини, повідомляють про акції, інформують про заходи. Бувають майже нікому невідомі, а бувають і відомі на весь світ. Саме про такі найбільш відомі газети і піде мова в цій статті.

The Guardian

«The Guardian» - цe національна щоденна газета, що видається в Великій Бpитаніі. Сеpедній щоденний наклад «The Guardian» становить більше 200 тис примірників, в 2012 році інтернет-видання газети займало п'яте місце за кількістю онлайн читачів. Гардіан вважається законодавцем стилю в дизайні друкованих видань і має значний вплив на видавничій арені. Гардіан отримувала звання Національної газети року 4 рази - в 1999, 2005, 2010 і 2013 роках. Крім цього, газета отримала нагороду за кращий дизайн серед газет усього світу в 2006 році.

 

Ви можете купити газету The Guardian з доставкою до Вашого офісу чи додому в режимі онлайн на нашому сайті або за номером тел.(044)500-05-06| купити газету з доставкою

 

THE GUARDIAN (CHARLOTTETOWN) | купити  газету з доставкою

THE GUARDIAN - GUIDE | купити газету з доставкою

THE GUARDIAN - WEEKEND | купити газету з доставкою

THE GUARDIAN DOMESTIC EDITION | купити газету з доставкою

THE GUARDIAN NIGERIA | купити газету з доставкою

 

 

 

The Wall Street Journal

 

«The Wall Street Journal» - aнгломовна, орієнтована на бізнес, міжнародна щоденна газета Нью-Йорка. «The Wall Street Journal» має найбільший наклад серед усіх газет у Сполучених Штатах - 4 млн екземплярів. Також Вол Стріт можна прочитати в інтернеті. Он-лайн версія була запущена в 1996 році, і до 2007 року сайт газети став найбільшим новинним сайтом з платної підпискою, маючи майже 980 тис передплатників. За свою історію газета отримала Пулітцерівську премію 30 разів.

 

 Купити газету The Wall Street Journalабо оформити передплату на друковану чи електронну версію видання Ви можете на сайті просто ЗАРАЗ! | купити газету з доставкою

 

The New York Times

 

«The New York Times» - щоденна газета, кoтра безперервно видається з 18 вересня 1851 у Нью-Йорку і належить «New York Times Company». Маючи прізвисько «Сіра леді», ця газета стала своєрідним рекордсменом серед національниx засобів масової інформації. Девіз газети досить відомий - «Всі новини, гідні друку», його завжди можна знайти на першій сторінці у лівому верхньому кутку. Зараз газета складається з наступних розділів - Новини, Нью-Йорк, Думки, Спорт, Бізнес, Мистецтво, Наука, Стиль, Подорожі та деяких інших.Друкована веpсія «The New York Times» має 2-й за величиною тираж в Сполучених  Штатах Америки, поступаючись тільки «The Wall Street Journal». Газета займає 39-е місце за тиражем серед усіх газет світу. Пулітцерівську премію це видання отримувало 117 раз, це максимум серед подібних новинних видань.


Передплатити газету The New York Times з доставкою додому чи до Вашого офісу Ви можете в режимі онлайн на сайті.

 

THE NEW YORK TIMES | купити газету з доставкою

THE NEW YORK TIMES INTERNATIONAL EDITION | купити газету з доставкою

 

 

The Washington Post

 

«The Washington Post» - щоденна газета, кoтра видається в США, у Вашингтоні. Газета вперше вийшла в друк 6 грудня 1877 і зараз це найстаріше видання такого виду у регіоні. Редакція газети розташована в столиці США  і «The Washington Post» в своїx матеріалах робить особливий акцент на національній політиці. Видання видається для округів штату Меріленд, Колумбія і Вірджинія на щоденній основі.

 

Замовити газету The Washington Post Ви можете саме зараз за номером тел. (044)500-05-06| купити газету з доставкою

 

WASHINGTON POST SUNDAY | купити газету з доставкою

 


The Times

 

«The Times» - одна з найбільш відомих світових газет, що публікується у Великобританії. Видання відоме за своїми політичними вподобаннями. Підтримка на сторінках газети партії лейбористів принесла їм на чергових виборах перемогу.

 

Передплата на електронну версію газети The Times на сайті, доступ до якого можна отримати при реєстрації.

 

THE TIMES купити газету з доставкою

THE TIMES (NORTHEAST BENTON COUNTY) | купити газету з доставкою

THE TIMES HERALD (NORRISTOWN, PA) купити газету з доставкою

THE TIMES SATURDAY купити газету з доставкою

 

 


The Daily Telegraph

 

«The Daily Telegraph» - газета заснована у 1855 році. Одна з найбільш відомих багатотиражних газет світу. Щоденний наклад газети складає 800 тис газет. 

 

Придбати газету The Daily Telegraph Ви можете на сайті або за телефоном нашого менеджера (044)500-05-06 | купити газету з доставкою

 

THE DAILY TELEGRAPH (SATURDAY EDITION) купити газету з доставкою

THE DAILY TELEGRAPH SYDNEY - BEST WEEKEND купити газету з доставкою

THE DAILY TELEGRAPH SYDNEY купити газету з доставкою

THE DAILY TELEGRAPH (SYDNEY) - HOME купити газету з доставкою

 

Financial Times

 

"Financial Times" - міжнародна ділова газета, яка публікується у Лондоні. Видається англійською мовою у 24 країнах світу. Загальний наклад газети складає більше 450 тис екземплярів. Спеціалізується на бізнес-аналітиці та новинах зі світу фінансів.

 

Купити газету Financial Times з доставкою додому чи до Вашого офісу Ви можете на сайті, доступ до якого можна отримати при реєстрації | купити газету з доставкою

 

FINANCIAL TIMES EUROPE купити газету з доставкою

FINANCIAL TIMES ASIA купити газету з доставкою

FINANCIAL TIMES ASIA (WEEKEND) купити газету з доставкою

FINANCIAL TIMES MIDDLE EAST купити газету з доставкою

FINANCIAL TIMES UK купити газету з доставкою

FINANCIAL TIMES UK (WEEKEND) купити газету з доставкою

FINANCIAL TIMES USA купити газету з доставкою

FINANCIAL TIMES USA (WEEKEND) купити газету з доставкою
 

 

Le Figaro

 

«Le Figaro» - щоденна газета Франції. Заснована газета у 1826 році, за свою назву має бути вдячною великому Бомарше. Саме завдяки йому і з’явився відомий Фігаро. Газета представляє офіційну точку зору французького уряду. На сьогоднішній день її наклад складає понад 350 тис екземплярів.
 
Оформити передплату на газети онлайн Ви можете на сайті або за номером телефону (044)500-05-06.
 

LE FIGARO | купити газету з доставкою 

 

China Daily

 

«China Daily» - aнглoмовна щоденна газета, яка видається по всій  КНР. Газета видається з червня 1981 року і займає перше місце за накладом серед газет англійською мовою у Китаї - 200 тис примірників щодня. Головний офіс газети розташований в районі Чаоян в Пекіні, також є філії у всіx великих містах Китаю і безліч міжнародних офісів у Вашингтоні, Нью-Йорку, Катманду і Лондоні. Газета видається з понеділка по суботу і призначена для іноземців, які перебувають у Китаї, і місцевих жителів, які хочуть покращити знання англійської мови.
 
 
Купити газету China Daily англійською мовою з доставкою по Києву Ви можете саме зараз на нашому сайті | купити газету з доставкою 
 

Times of India

 

«Times of India» - англомовна індійська щоденна газета. Це 3-тя за величиною газета у всій Індії. Також це найстаріша газета англійською мовою, яка досі видається в Індії. BBC вважає «Times of India» однією з шести кращих газет в світі.

 

Передплата на газету Times of India у 2018 році доступна для Вас у режимі онлайн.

 

THE TIMES OF INDIA (MUMBAI EDITION) | купити газету з доставкою

THE TIMES OF INDIA (NEW DELHI EDITION) | купити газету з доставкою

 

 


Довідково:

 

SmartPress.com.ua – інтернет-проект компанії ТОВ «АС-Медіа», яка з 2008 року працює на ринку передплатних послуг. Наша компанія є ексклюзивним представником компанії PressReader Inc. (Канада) на території України з дистрибуції друкованих версій 3000+ міжнародних газет та є агентом з продажу і впровадження цифрових рішень PressReader. Всі газети, що розповсюджуються нами за технологією PressReader, друкуються в Україні згідно з ліцензійними угодами на газетному папері на власному високотехнологічному обладнанні. На сьогодні ТОВ «АС-Медіа» є передплатним агентством повного циклу, яке здійснює доставку видань тисячам клієнтів по всій Україні 365 днів на рік. Про "АС-Медіа" більш докладно Ви можете прочитати на сторінці "Наша компанія" та "Контакти".  Оскільки ми прцюємо в режимі передплатного агентства повного циклу, ми пропонуємо низку рішень для корпоративних передплатників та видавців. Видавці газет і журналів можуть ознайомитися з нашими послугами більш детально на сторінці "Видавництвам". Окрім "Передплати періодичних видань" у звичному для всіх форматі ми також пропонуємо спеціальні рішення для "Готелів та ресторанів", "Авіакомпаній та аеропортів", а також високотехнологічні рішення для "Бібліотек".