+380 44 500 05 06

Довідник кадровика. КАДРОВИК UA. Доступ до електронної версії журналу

21.03.2018 14:35

 

Довідник кадровика. КАДРОВИК UA. Доступ до електронної версії журналу

У журналі «Довідник кадровика. КАДРОВИК.UA» втілено багаторічний досвід та сучасні тенденції подання інформації.

 

На сторінках видання публікуються матеріали про нюанси застосування трудового законодавства на практиці, професійні поради з кадрових питань, а також все для зразкового кадрового діловодства: бланки документів, зразки наказів, звіти, журнали обліку, пояснення з приводу їх заповнення.

 

У вкладенні «Кадри. Гарячі запитання кадровика» публікуються найцікавіші кадрові ситуації від читачів, вирішені нашими експертами «гарячої лінії» та викладені у зручній формі запитань і відповідей. «Гаряча лінія» — можливість отримати чітке рішення та інформацію в режимі живого спілкування.

 

Журнал видається за інформаційної підтримки Міністерства соціальної політики України. До складу редакційної ради увійшли професіонали кадрової та правової сфери. Авторський колектив журналу об’єднує фахівців, які безпосередньо беруть участь в ініціюванні та запровадженні змін до трудового законодавства.

 

Редакція пропонує сучасний сервіс для читачів журналу «Довідник кадровика. КАДРОВИК.UA» — доступ до електронного журналу на онлайн-платформі.