+380 44 500 05 06

Стратегії фінансової трансформації 2018

12.03.2018 15:42

 

Стратегії фінансової трансформації 2018

 

Рекомендуємо захід нашого партнера

Лідерів об'єднує гнучкість і готовність до радикальних змін. Крім цього, трансформація бізнес-моделей, а також використання даних, аналітики і технологій є для них найважливішими драйверами зростання.

 

20-21 березня 2018 в Києві відбудеться Форум «Стратегії Фінансової Трансформації 2018» - 2 денний бізнес-захід, присвячений «проривним» технологіям та їх впливу на фінансову функцію. Оганізатор: «ФА СЕРВІС», Інформаційний Партнер «Смарт Пресс».

 

 200+ делегатів Форуму очікують презентацій і дебатів CFOs провідних компаній.

 

Учасники обговорять стратегії підвищення вартості бізнесу в умовах «революції технологій» та ринкової нестабільності. Особливу увагу буде приділено моделям трансформації, переходу до бізнес-партнерства і фінансовому управлінню, що базується на данних і технологіях.

Участь в унікальному Заході буде корисна керівникам, фінансістам і стратегам, для яких трансформація бізнес-процесів і використання нових технологій є задачею найближчого майбутнього.

 

5 причин відвідати Форум

 

 • 2 дня концентрованої інформації та обміну досвідом з найважливіших подій, ідей та технологій від відомих експертів – лідерів думок;
   
 • Унікальна можливість обговорення цікавих тем або поточних проблем з більш ніж 200 колегами – професійними фінансистами!
   
 • Ідеальні умови для пошуку партнерів, налагодження нових ділових зв‘язків, зустрічі з лідерами галузі, VIP-персонами та провідними сервіс провайдерами;
   
 • Можливість дослідити ринок, поширити нову інформацію, заявити про себе в професійній аудиторії;
   
 • Участь в традиційній культурній програмі CFO Cocktail Party, де Ви зможете ввідпочити в компанії колег та продовжити спілкування у неформальній обстановці.