+380 44 500 05 06

16-й Форум Фінансових Директорів України

30.10.2017 11:13

 

16-й Форум Фінансових Директорів України

18-19 жовтня 2017 в Києві відбувся 16-й Форум Фінансових Директорів України. Центральна зустріч CFO спільноти в цьому році знову зібрала понад 400 фінансових керівників і власників бізнесу з усієї України.

 

Незважаючи на непросту ситуацію, що склалася близько КВЦ «Парковий», в якому відбувався захід, Форум пройшов з великим успіхом, підтвердивши свій високий рівень і авторитет.

 

Традиційно, на Форумі прозвучали виступи команди з 40 фінансових керівників і відомих експертів галузі. Спікери ділилися досвідом успішних рішень, розбирали практичні кейси, розповідали про плани на майбутнє.

 

Ключовими темами цього року були цифрові інновації, радикально змінили традиційне уявлення про ведення бізнесу: починаючи від електронного документообігу, закінчуючи аналітикою і big dаtа. Ці процеси неминуче призводять до зміни ролі і функції фінансового директора. Про майбутнє CFO, говорили Жанна Китаєва (Воля), Петро Фоков (Нова Пошта) і інші учасники панельних дискусій.

Про особливості управління держкомпаніями дискутували Олександр Чернявський (Укрпошта), Сергій Коновець (Нафтогаз України) і Кирило Звонарев (МА Бориспіль). Відомі фінансові керівники ділилися стратегіями розвитку та успішними кейсами зі збільшення прибутковості і зменшення витрат. Про ребрендинг і цифровий трансформації Укрпошти говорив Олександр Чернявський, а Кирило Звонарев розповів, яким чином вдалося збільшити прибутковість і пасажиропотік аеропорту в 4 рази. Модерував дискусію Максим Нефьодов (Міністерство економічного розвитку і торгівлі в Україні).

 

Ерік Найман (Capital Times), Олексій Блінов (Альфа-Банк Україна) і Олена Белан (Драгон-Капітал) представили прогноз розвитку глобальної економіки і України на 2018 рік. Згідно з прогнозом, в найближчі роки економіку України очікує повільний, але стабільний ріст. Це забезпечується великою кількістю позитивних чинників, серед яких, безвізовий режим, валютна лібералізація, зниження інфляції, а також, безсумнівно, збільшення підприємницької ініціативи українців і реальне зростання в ряді секторів української економіки.

Одним з центральних подій Форуму стало інтерв'ю на сцені бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемети, питання якого ставив Валентин Гвоздій (ЮФ GOLAW). Наскільки розвинена практика захисту бізнесу в Україні, як боротися з обшуками з вилученням документів і серверів, ніж саме може допомогти консульство омбудсмена, а також, чи відчувається тиск з боку, в зв'язку зі своєю діяльністю - на всі питання Альгірдас Шемета відповідав максимально відкрито і інформативно .

 

Новинкою Форуму стало проведення воркшопу «CFO як лідер Agile змін», учасники якого навчилися застосовувати гнучку методологію в управлінні фінансами.

 

Підводячи підсумки, учасники зійшлися на думці, що лідируючі позиції займає бізнес, який швидко адаптується до змін, має гнучку керованістю і активно використовує інноваційні технології, досягти переваги без яких стає неможливим. Головна ж формула оцінки ефективності роботи фінансового директора залишилася незмінною - власники як і раніше очікують від CFO реальні результати в підвищенні прибутковості і стійкості ведення бізнесу. Однак не варто недооцінювати стрімкий темп сучасного життя - наступний Форум покаже, які прогнози виправдалися, а які ні.

Організатор: FA Service (cfo.ua)

З питань співпраці, звертайтеся на pr@cfo.ua

 

Партнери та спонсори:

Золотий Фінансовий Партнер - Банк ПІВДЕННИЙ;

Золотий Інноваційний Партнер - IT-Enterprise;

Бронзовий Партнер - Acctiva;

Ексклюзивний HR-Партнер - Boyden;

E-Сервіс Партнер - E-COM; Партнер - ЮФ GOLAW;

За участю - EY в Україні, Innoware.

Інформаційний Партнер - SmartPress; Генеральний Інформаційний Партнер - РБК-Україна; Генеральний Діловий Медіа-партнер - журнал «Бізнес»; Генеральний Інформаційний Спонсор - ЛігаБізнесІнформ; Кар'єрний Партнер - Хедхантер Україна.