+380 44 500 05 06

Головна подія року для фінансових керівників

11.10.2017 17:05

 

Головна подія року для фінансових керівників

ГОЛОВНА ПОДІЯ РОКУ ДЛЯ ФІНАНСОВИХ КЕРІВНИКІВ

 

18-19 жовтня в Києві відбудеться 16-й Форум Фінансових Директорів України. Це масштабна подія, присвячена економіці та фінансам, яка щорічно збирає понад 300 фінансових керівників. До виступу на Форумі запрошуються тільки визнані експерти фінансової галузі, які надають унікальну аналітику та досвід успішних рішень. В цьому році, захід відбудеться в КВЦ «Парковий» — найбільш престижному комплексі України міжнародного рівня.

Ексклюзивна знижка -15% на участь при вказівці промо-коду «MS» на cfo.ua

 

Центральні події Ukrainian CFO Forum 2017:

 

Панельна дискусія за участю Максима Нефьодова (першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі в Україні), Кирила Звонарьова (МА «Бориспіль»), Сергія Коновца (НАК Нафтогаз України), Олександра Чернявського (Укрпошта), присвячена особливостям і стратегіям управління фінансами держкомпаній.

Інтерв'ю на сцені Форуму, на тему захисту бізнесу, дасть Альгірдас Шемета (бізнес-омбудсмен України). Проведе інтерв'ю Валентин Гвоздій, заступник голови Національної асоціації адвокатів України (ЮФ GOLAW).

 

Прогнози розвитку України та глобальної економіки, що визначать фінансову стратегію у 2018 році, представлять Ерік Найман (Capital Times), Олексій Блінов (Альфа-банк Україна), Олена Белан (Драгон-Капітал) і Сергій Ягнич (Укрсиббанк).

Вперше в Україні відбудеться фокус-сесія, присвячена Центрам спільного обслуговування. Ця новітня модель управління бізнесом широко поширена в сусідніх країнах і бурхливо розвивається. У Форумі візьмуть участь керівники одних з перших українських ЦСО Антон Новохатний (Gruma EMEA) і Антон Кравченко (Sun InBev Ukraine). Своїм досвідом поділиться Назар Фармага (Делойт в Україні), а також запрошений експерт з Польщі — HR-директор Opel Global Business Service, Якуб Дарон.

В рамках Форуму, відбудеться воркшоп «CFO як лідер Agile змін», учасники якого здобудуть навички гнучкого управління, що дозволяють підвищити швидкість бізнес-процесів і адаптацію до змін в режимі реального часу. Проведе воркшоп активний учасник міжнародних конференцій, Agile Coach, Scrum Master — Євген Лабунський.

CFO Cocktail Jazz Party — це відмінна можливість приємно провести час в компанії однодумців. Як відомо, корисні знайомства легше заводити в неформальній обстановці. У цьому гостям допоможе партнер Форуму, шотландський віскі №1 в світі, Johnnie Walker.

 

Ви можете ознайомитися з програмою Форуму на сайті, а також дізнаватися останні новини на facebook.

Будемо раді вітати Вас серед учасників Форуму!

Організатор: FA Service (cfo.ua)

 

Спонсори:


Золотий Фінансовий Партнер — Банк ПІВДЕННИЙ;
Золотий Інноваційний Партнер — IT-Enterprise;
Бронзовий Партнер — Acctiva;
Ексклюзивний HR-Партнер — Boyden;
E-Сервіс Партнер — E-COM;
Партнер — ЮФ GOLAW;
За участю — EY в Україні, Innoware.

Інформаційний Партнер – MediaSmart; Генеральний Діловий Медіа-партнер — журнал «Бізнес»; Генеральний Інформаційний Партнер - РБК-Україна; Генеральний Інформаційний Спонсор - ЛігаБізнесІнформ; Кар'єрний Партнер - Хедхантер Україна.