+380 44 500 05 06

Читай українські газети і журнали онлайн

07.05.2018 10:37

 

Читай українські газети і журнали онлайн

Протягом останніх років наша компанія динамічно розвивалася, пропонуючи своїм клієнтам та видавцям нові послуги та можливості.

 

Ми були і залишаємося єдиними в Україні, хто може запрпопонувати повний спектр послуг - починаючи від доставки закордонних газет в режимі "день-у-день" та будь-яких інших друкованих видань для наших клієнтів, до надання можливості видавництвам поширювати свої періодичні видання у всьому світі через наших партнерів - компанію PressReader.
  
Водночас, до існуючого переліку можливостей ми додаємо ще одну послугу, яка, на нашу думку, відкриє нові можливості як для читачів, так і для видавництв.

 

Відтепер користувачі можуть передплатити улюблене українське видання та читати його онлайн, користуючись своїм персональним комп'ютером, смартфоном або планшетом.

 

На відміну від інших сервісів, які існували або існують на українському ринку ми пропонуємо нашим користувачам доступ до періодичних видань у такому вигляді, ніби журнал чи газета знаходиться у ваших руках. Для представлення контенту вітчизняних періодичних видань ми виктористовуємо найсучаснішу в світі платформу обробки газет та журналів, яка протягом останніх 18 років розробляється світовим лідером з дистрибуції та монетизації контенту - компанією PressReader.

 

Переконані, що у короткий проміжок часу наш каталог електронних версій буде містити сотні українських друкованих видань на будь-який смак.

 

На сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі передплату на електронні версії наступних видань: 

 

Аргументы и Факты. Здоровье

Газета по-українські

Гроші UA

Деньги UA

Корреспондент

Сегодня

Теленеделя

Телескоп. Київський випуск

Украина за Рулем

Україна Бізнес Ревю

ФОКУС

Футбол

The Day

 

та багато інших

 

Для того щоб передплатити та читати видання Вам необхідно зробити декілька простих кроків, які ми зобразили у вигляді інфографіки.

Якщо у Вас виникли будь-які питання стосовно передплати електронних версій видань, будемо раді відповісти на них телефоном +38(044)500-05-06 або електронною поштою info@smartpress.com.ua.