+380 44 500 05 06

Акція до дня захисту дітей

31.05.2017 16:59

 

Акція до дня захисту дітей

До дня захисту дітей, редакція журналу "Колосвіт" та SmartPress дарують знижку 25% на видання - "Колосвіт" та "Колосвіт Кідс". Знижка діє до 15 червня як на один номер журналу так і на всі номери, які вийшли та/або вийдуть в 2017 році! Звичайна ціна 35 грн за журнал, а в період з 1–го по 15 червня ціна за номер буде всьго 26 грн. 
   
  Мiжнародний проект «Колосвіт» поєднує в собi розвивально-пiзнавальнi журнали.

 

 

Для дiтей вiком вiд 3 до 7 років – «Колосвіт Кідс» (стара назва «Жирафа Рафа»)

У кожному номері  висвітлюється інформація про певну тематику – «Моя родина», «Моє тіло», «Мій будинок», «Тварини», «Професії» та ін.  Складається з кольорових сторінок розважального типу та чорно-білих з практичними завданнями. Робота з журналом сприяє цілісному та різнобічному розвитку дітей. Також до журналу додаються «Казки Сучасних письменників», листівка та іграшка-подарунок.

Для дiтей вiком вiд 7 до 12 років – «Колосвіт» (стара назва «Зін»)

Цей чудовий журнал познайомить тебе з різними країнами, їх звичаями, традиціями, культурою, винаходами та цікавинками. Проводь досліди, грай в ігри, проходь лабіринти та готуй різні смаколики! А ще - збирай книгу детектив відомого українського письменника Олександра Есаулова.

 
Редакцiя журналiв тiсно спiвпрацює з загальноосвiтнiми та дошкiльними навчальними закладами, забезпечує їх цiнними методичними розробками.
 
Передплатити можна на нашому сайті: Колосвіт та Колосвіт Кідс, оплати онлайн, а кур’єр доставить видання в зручний для Вас час. Або зателефонувати нашим менеджерам по передплаті за телефоном +380 44 500 05 06 та замовити видання!