+380 44 500 05 06

The Wall Street Journal або International New York Times – БЕЗКОШТОВНО!

22.04.2016 13:59

 

The Wall Street Journal або International New York Times – БЕЗКОШТОВНО!

Свіжі газети з Нью-Йорку тепер доступні і в Києві та інших містах України. Пропозиція для справжніх бізнес-гурманів та для тих, хто не відстає від сучасного інформаційного світу.  

Пропонуємо Вашій увазі ПОДАРУНОК — свіжий випуск однієї із закордонних газет (за вибором) з ранковою доставкою у Ваш офіс або додому*.

Для отримання подарунку достатньо звернутись до нас (тел. +380 44 500 05 06) і повідомити про Ваш вибір.

Переконайтеся, що свіжі випуски закордонних газет зі 100+ країн світу– це реальне сьогодення сучасної України.

Будемо раді почути Ваш дзвінок!

*-безкоштовна кур'єрська доставка в межах м. Києва.

Довідково:

SmartPress.com.ua – інтернет-проект компанії ТОВ «АС-Медіа», яка з 2008 року працює на ринку передплатних послуг. Наша компанія є ексклюзивним представником компанії PressReader Inc. (Канада) на території України з дистрибуції друкованих версій 3000+ міжнародних газет та є агентом з продажу і впровадження цифрових рішень PressReader. Всі газети, що розповсюджуються нами за технологією PressReader, друкуються в Україні згідно з ліцензійними угодами на газетному папері на власному високотехнологічному обладнанні. На сьогодні ТОВ «АС-Медіа» є передплатним агентством повного циклу, яке здійснює доставку видань тисячам клієнтів по всій Україні 365 днів на рік. Про "АС-Медіа" більш докладно Ви можете прочитати на сторінці "Наша компанія" та "Контакти".  Оскільки ми прцюємо в режимі передплатного агентства повного циклу, ми пропонуємо низку рішень для корпоративних передплатників та видавців. Видавці газет і журналів можуть ознайомитися з нашими послугами більш детально на сторінці "Видавництвам". Окрім "Передплати періодичних видань" у звичному для всіх форматі ми також пропонуємо спеціальні рішення для "Готелів та ресторанів", "Авіакомпаній та аеропортів", а також високотехнологічні рішення для "Бібліотек".