+380 44 500 05 06

Весняна акція: «Все про бугалтерський облік» за доступною ціною

13.04.2016 16:54

 

Весняна акція: «Все про бугалтерський облік» за доступною ціною

SmartPress підготував весняний подарунок для своїх улюблених передплатників – спеціальну ціну на газету «Все про бухгалтерський облік» та цікаві подарунки від нашої компанії. 

Вартість передплати газети «Все про бухгалтерський облік» (українською або російською мовою) на 2-ге півріччя 2016 року складає 440 гривень на місяць за умови оплати до 31 травня 2016 року.

Всі передплатники, які здійснять замовлення і оплату газети «Все про бухгалтерський облік» на 6 місяців, отримують гарантований подарунок від SmartPress.

 

Оформити передплату за акційною ціною можна по телефону: +380 44 500 05 06 (внутрішні телефони 6000; 6002; 6008), або надіславши нам листа на info@smartpress.com.ua.


Довідково про «ВБУ»:

Все про бухгалтерський облік надає професійну інформацію, допомогу в усіх питаннях, упевненість при перевірках та більше часу на себе. Консультації та коментарі для працівників усіх галузей (двічі на тиждень). Спецвипуски - тематичні збірки експертних матеріалів та коментарів до них (двічі на місяць). Телефонна консультаційна лінія безкоштовно для передплатників. Бланки звітності. Консультації міністерств та відомств. Розширений пошук матеріалів газети - документи, новини та бланки - на Ваш e-mail. Електронні сервіси: індексація зарплати, розміри соціальних гарантій, оновлюваний календар бухгалтера. Спеціалізована література для бухгалтерів. Випуски найгарячіших тем для професіоналів та багато іншого!