+380 44 500 05 06

Українська преса в світі: читачам у всьому світі доступні газети і журнали видавництва «УМХ»

01.04.2016 09:00

 

Українська преса в світі: читачам у всьому світі доступні газети і журнали видавництва «УМХ»

Сьогодні, 1 квітня для читачів в кожному куточку світу стали доступні українські газети та журнали видавництва «Український медіа холдинг». SmartPress (ТОВ «АС-Медіа) у якості ексклюзивного представника та агента PressReader на території України реалізувало таку можливість у найкоротші терміни.

 

9 українських видань поповнили каталог PressReader, що дозволить читачам у багатьох країнах світу дізнаватися більше про Україну. Особливість технології PressReader полягає в тому, що українські видання стають доступними як для користувачів, що віддають перевагу електронним версіям в рамках передплатних планів PressReader, так і у друкованому вигляді (газети) через більш ніж 100 партнерів PressReader в різних куточках світу. Щойно ми отримуємо видання від видавця, вони обробляються у датацентрах PressReader та стають доступними читачам в день виходу цих видань в Україні.

 

Виктористання цієї технології, дозволяє значно розширити географію поширення українських видань поза межами нашої країни. Читачі дізнаватимуться про Україну більше, а Видавництво – отримуватиме кошти за розповсюдження своїх видань.

 

Найближчим часом SmartPress також здійснить запуск проекту з продажу електронних версій українських видань на території України. А поки ми спільно з PressReader доопрацьовуємо технологічні моменти, пропонуємо Вам скористатися нашим сайтом та передплатити видання «Українського медіа холдингу» з кур’єрською доствкою в Києві та Україні. А для всіх українських видавництв нагадуємо про те, що будемо раді допомогти в поширенні їх видань через систему PressReader в світі та Україні. Про це докладніше можна прочитати на сторінці "Видавництвам".

 

КОРРЕСПОНДЕНТ - купити, передплатити на 2016 рік

Щотижневий інформаційно-новинний журнал, в якому для широкого кола читачів висвітлюються актуальні і цікаві теми. Мета видання - надати об'єктивну і різноманітну інформацію про бізнес, політику, спорт, наукуі і техніку, дозвілля і розваги, а також спеціальні тематичні дослідження.


ТЕЛЕНЕДЕЛЯ - купити, передплатити на 2016 рік

Щотижневий журнал про зірок, сімейне дозвілля, телебачення, моду та красу. У журналі професійно пишуть про все, що глядачі можуть бачити на екрані телевізора, публікується найякісніша і повна ТВ-програма з анонсами, а також гумор, гороскопи, конкурси, кросворди.

УКРАИНА ЗА РУЛЕМ - купити, передплатити на 2016 рік

Культовий автомобільний щомісячник, що видається на території України з квітня 2005 р. У журналі є все, що потрібно автомобілістам: тести, у тому числi порiвняльнi, презентація нових авто та аксесуарів, ремонт і сервіс та інше.

 
КП В УКРАИНЕ - купити, передплатити на 2016 рік

Одна з найстаріших  та найавторитетніших газет. Завжди свіжі та актувльні новини.

КОМАНДАкупити, передплатити на 2016 рік

Весь світ спорту в одній газеті: актуальна інформація, аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю та прямі лінії з видатними особистостями спорту.


ФУТБОЛкупити, передплатити на 2016 рік

Видання є флагманом української футбольної преси, виходить двічі на тиждень (понеділок і четвер) і є повноколірним виданням. В журналі часто можна знайти статті європейських футбольних експертів та чимало аналітичних статей, робиться огляд матчів чемпіонату України, Росії, Німеччини, Англії, Італії тощо.
Також у виданні - постери відомих гравців та команд. Нерідко виходять спецвипуски видання, присвячені різним нерядовим подіям (Чемпіонат світу чи чемпіонат Європи, Ліга Чемпіонів, Ліга Європи). На сторінках читачі знайдуть інтерв'ю відомих футболістів, представлення різноманітних футбольних команд, аналіз та переклад статей європейської преси. Публікуються й матеріали з історії футболу.Журнал співпрацює з багатьма провідними футбольними журналістами України.Часто авторів журналу можна побачити на різних футбольних передачах у якості експертів.


ДЕНЬГИ.UA – купити, передплатити на 2016 рік

Сторінки журналу містять ексклюзивну інформацію про те, як грамотно і ефективно розпоряджатися власними грошима, розумно витрачати, підвищувати особисту капіталізацію, робити своє життя комфортнішим. Аудиторія журналу - Молодий чоловік / жінка з власними заощадженнями, який стежить за фінансовою ситуацією в країні, щоб ефективніше управляти своїми фінансами.


АРГУМЕНТЫ И ФАКТЫ В УКРАИНЕ  - купити, передплатити на 2016 рік

Громадсько-інформаційна газета. Основні теми тижневика: аналітична інформація про події в Україні, Росії і за кордоном, політика, культура, екологія, соціальні проблеми. Відмітна особливість роботи редакції - активна зворотній зв'язок з читачами. У травні 2005 року в АіФ з'явилися 8 додаткових сторінок для київських читачів. Незважаючи на молодість, АиФ-Київ уже зумів завоювати любов читачів. Це не дивно: адже тільки АіФ може запропонувати читачам об'єктивний і зважений погляд на проблеми, що стосуються повсякденного життя киян, авторитетний аналіз подій, несподіваний кут зору на знайомі речі, практичні поради, історії з життя простих і знаменитих городян. "Аргументи і Факти"- газета, позиція якої визначаються її назвою.

 

Довідково:

SmartPress.com.ua – інтернет-проект компанії ТОВ «АС-Медіа», яка з 2008 року працює на ринку передплатних послуг. Наша компанія є ексклюзивним представником компанії PressReader Inc. (Канада) на території України з дистрибуції друкованих версій 3000+ міжнародних газет та є агентом з продажу і впровадження цифрових рішень PressReader. Всі газети, що розповсюджуються нами за технологією PressReader, друкуються в Україні згідно з ліцензійними угодами на газетному папері на власному високотехнологічному обладнанні. На сьогодні ТОВ «АС-Медіа» є передплатним агентством повного циклу, яке здійснює доставку видань тисячам клієнтів по всій Україні 365 днів на рік. Про "АС-Медіа" більш докладно Ви можете прочитати на сторінці "Наша компанія" та "Контакти".  Оскільки ми прцюємо в режимі передплатного агентства повного циклу, ми пропонуємо низку рішень для корпоративних передплатників та видавців. Видавці газет і журналів можуть ознайомитися з нашими послугами більш детально на сторінці "Видавництвам". Окрім "Передплати періодичних видань" у звичному для всіх форматі ми також пропонуємо спеціальні рішення для "Готелів та ресторанів", "Авіакомпаній та аеропортів", а також високотехнологічні рішення для "Бібліотек".