+380 44 500 05 06

ТОП10 видань для бізнесу. Наш огляд закорднних ділових видань

02.03.2016 19:06

 

ТОП10 видань для бізнесу. Наш огляд закорднних ділових видань

Ми вирішили зробити добірку таких видань, аналогів яких не можливо знайти з поміж всіх українських видань. Фактично, це ТОП10 найвпливовіших видань світу. В цих газетах і журналах публікуються матеріали, які не просто висвітлюють останні події, в них міститься набагато більше – прогнози щодо нашого майбутнього, аналіз ситуацій на окремих ринках чи у бізнесі. В цих виданнях можна прочитати поради експертів, аналітиків та професіоналів, які для багатьох людей в світі є беззаперечними авторитетами. І що дуже важливо – матеріали з цих друкованих видань просто так не знайдеш в Інтернеті, бо вони на вагу золота. 

 


Financial Times

Впливова щоденна британська газета. Перший номер видання вийшов у січні 1888 року. Видання швидко завоювало довіру читачів, ставши «Біблією біржового маклера». Для того, щоб шанувальники з першого погляду могли розрізнити конкурентів, в 1893 році «Financial Times» починає друкуватися на папері оранжево-рожевого відтінку (salmon paper). З 70-х років XX століття «Financial Times» починає розширювати сферу охоплення читацької аудиторії в світовому масштабі. 1979 ознаменувався першим виходом газети в тираж у Франкфурті, 1989 — у Парижі, в 1985 - у Нью Йорку. У 1995 році побачив світ інтернет-ресурс FT.com. В 1997 році газета удостоюється найпрестижнішої нагороди у світі журналістики «Газета року» від «What The Papers Say». Наступного року отримує нагороду «Газета року» від Премії Британської преси. Сьогодні вона широко відома, як одна з найкращих газет не лише Великобританії, а й світу, що спеціалізується на загальних новинах, міжнародній комерційній діяльності, фінансових новинах, підтримуючи при цьому незалежну редакційну політику. Матеріали газети та коментарі мають сильний вплив на фінансові кола світу і на фінансову політику Британського уряду. Видання виходить у різних куточках світу – для американского, азійського, європейського ринків та країн Близького Сходу. На 85% за своїм змістом видання повторюють британську версію – 15% це локалізація. Крім того, на деяких ринках доступні версії вихідного дня. Всі доступні версії видання Financial Times ви можете замовити у нас.

 

Financial Times UK | купити з доставкою (замовити телефоном +380.44.500.05.06) 

Financial Times Europe | купити з доставкою

Financial Times Asia | купити з доставкою

Financial Times USA | купити з доставкою

Financial Times Middle East | купити з доставкою

Financial Times UK Weekend | купити з доставкою

Financial Times Asia Weekend | купити з доставкою

Financial Times USA Weekend | купити з доставкою

ВАЖЛИВО: Ви пам’ятаєте, що Ви можете замовити Financial Times у нас за спеціальною ціною?

 


The Wall Street Journal

Щоденна американська ділова газета, що видається в Нью-Йорку компанією Dow Jones & Company з 1889 року. Це одне з найбільших та найвпливовіших американських видань. Щоденний наклад видання складає більше 2 млн. екземплярів на день. У виданні друкуються новини політики, економіки, фінансів, аналітика та культурні події. Перевага надається висвітленню ділових та фінансових подій. Станом на сьогодні за рівнем впливу та популярності в світі дві конкуруючі газети – The Wall Street Journal та британська Financial Times. За роки свого існування ця газета 33 рази вигравала Пулітцерівську премію. Видання має декілька континентальних версій: американська, для Європи та версія для Азії. Всі ці версії видань Ви можете замовити у нас.

 

The Wall Street Journal | купити з доставкою

The Wall Street Journal Europe | купити з доставкою

The Wall Street Journal Asia | купити з доставкою

 


ForbesWeekly

Щотижневе видання у форматі газети від видавництва Forbes. Щопонеділка актуальні статті про політику, економіку та фінанси, матеріали суспільної направленості, які стосуються здоров’я, технологій та науки. В кожному номері видання можна знайти унікальний міні-рейтинг, пов’язаний із фінансами, діяльністю компаній, суспільною думкою або іншими аспектами життя людини.

 

ForbesWeekly | купити з доставкою

 


Financial News

Щотижнева ділова газета від Dow Jones & Company. Виходить кожного понеділка. Є надійним джерелом фінансової інформації, в тому числі в сфері інвестиційного банкінгу, фондових ринків та індустріального розвитку. Над матеріалами, які публікуються в цьому виданні працюють більше 400 репортерів в Європі у 30 новинних бюро.

 

Financial News | купити з доставкою

 


Forbes

Американський діловий журнал, однин із найавторитетніших і найвідоміших економічних друкованих видань у світі. Заснований 1917 року Бертом Форбсом. Журнал відомий завдяки рейтинговим спискам найзаможніших людей світу, пише про історії успіху і поразок підприємців, нові ідеї для бізнесу та інвестицій, публікує авторитетні рейтинги. Forbes має доступ до перших осіб компаній, політиків і лідерів думок і отримує інформацію від найбільш обізнаних джерел. Гасло журналу: «Знаряддя капіталіста» (англ. The Capitalist Tool). Весь журнал розділений, на секції за інтересами: бізнес, інновації, культура. Є спец видання для жінок - Forbes Women, продається разом із журналом. Там, теж приділено увагу на бізнес, аналітику, і управління, але в якості управлінців грають роль жінки. Бізнесменки діляться досвідом роботи, проблемами (наприклад, управлінням чоловічим колективом), і розповідають як бути успішною жінкою на роботі і бути успішною жінкою вдома в сім'ї. Видання для жінок виходить раз на три місяці. Локалізовані версії видання виходять в багатьох країнах світу. У нас ви можете придбати наступні версії видання Forbes.

 

Forbes (Україна) | купити з доставкою

Forbes (USA) | купити з доставкою (замовити телефоном +380.44.500.05.06)

Forbes (Russia) | купити з доставкою

 


Harvard Business Review

Щомісячний науково-популярний журнал, присвячений різноманітним питанням управління бізнесом. Видається з 1992 року Гарвардською школою бізнесу і є одним з найповажніших в світі джерел знань з теорії та практики менеджмента. На сьогодні видання виходить 13 мовами і розповсюджується в США, Великобританії, Росії, Німеччині, Італії, Іспанії, Чехії, Польщі, Угорщині, Китаї, Японії, на Тайвані, в Мексиці та Бразилії. Видання пише про передові технології та іноваційні ідеї для бізнесу, практичний досвід управління компаніями від найбільших бізнесменів сучасності. На сторінках читачі знайдуть інформацію про ефективні практики управління від гуру світового менеджменту, прогресивні наукові ідеї та гіпотези, а також актуальні дослідження і тенденції розвитку бізнесу.

 

Harvard Business Review (USA) | купити з доставкою

Harvard Business Review (Russia) | купити з доставкою

 


The Economist

Англомовний щотижневий журнал новинної спрямованості. Належить британській компанії The Economist Group. Виходить з 1843 року. У 2012 році наклад перевищив 1 600 000 екземплярів, більше половини з яких були продані у Північній Америці. Основні теми, які висвітлюються виданням – політичні події, міжнародні відносини, фінансові, економічні та ділові новини, а також наука і культура. Редакція притримується принципів класичного лібералізму. Хоча у виданні є багато персональних колонок, у The Economist сформувалася практика, за якою журнал витримує загальний редакційний стиль статей – а крім того підтримує анонімність авторів, завдяки чому може виникнути враження, що більшість статей написані одним автором. Стиль видання характеризується стриманною іронією та точністю формулювань. Видання виходить у п’ятницю. Орієнтовно раз на два тижні видання друкує детальний звіт, присвячений конкретній темі: країни і регіони, бізнес, фінанси та економіка, наука і техніка. Кожні три місяці виходить щоквартальний звіт про технології – ві називається Технології або TQ. У виданні є розділ економічної статистики. Таблиці друкуються кожного тижня. Цей розділ є унікальним для британських щотижневиків, а рейтинги міжнародної статистики мають велике значення. Крім того, The Economist відомий своїм індексом Біг Мака, який вперше було опубліковано у 1986 році.

 

The Economist | купити з доставкою

 


Bloomberg Businessweek

Діловий журнал від Bloomberg. Заснований у 1929 році під керівництвом Малькольма Мура, який на той момент був президентом McGraw-Hill. Загальна читацька аудитоорія в світі – 5.6 млн. осіб. З 2005 року видавництво відмовилося від європейської та азійської версій, зазначивши, що видання буде єдиним та глобальним. З 1988 року видання друкує рейтинг американських бізнес-шкіл МВА.

 

Bloomberg Businessweek | купити з доставкою (замовляйте телефоном +380.44.500.05.06)

 


Fortune

Широко відомий американський діловий журнал, який видається компанією Time Inc. Заснований Генрі Л’юсом у 1930 році, як видавничий бізнес, включав в себе Time, Life, Fortune та Sports Illustrated, а виріс до розмірів компанії Time Warner. Основним конкуретнтом Fortune вважається діловий журнал Forbes та Bloomberg Businessweek. Fortune особливо відомий своїм щорічним рейтингом доходів компаній.

 

Fortune | купити з доставкою (замовляйте телефоном +380.44.500.05.06)

 


Foreign Affairs

Американський журнал про міжнародні відносини та зовнішню політику США. Виходить 6 разів на рік. Цей журнал вважається найбільш авторитетним виданням у питаннях зовнішньої політики США.

 

Foreign Affairs | купити з доставкою

 

Довідково:

SmartPress.com.ua – інтернет-проект компанії ТОВ «АС-Медіа», яка з 2008 року працює на ринку передплатних послуг. Наша компанія є ексклюзивним представником компанії PressReader Inc. (Канада) на території України з дистрибуції друкованих версій 3000+ міжнародних газет та є агентом з продажу і впровадження цифрових рішень PressReader. Всі газети, що розповсюджуються нами за технологією PressReader, друкуються в Україні згідно з ліцензійними угодами на газетному папері на власному високотехнологічному обладнанні. На сьогодні ТОВ «АС-Медіа» є передплатним агентством повного циклу, яке здійснює доставку видань тисячам клієнтів по всій Україні 365 днів на рік. Про "АС-Медіа" більш докладно Ви можете прочитати на сторінці "Наша компанія" та "Контакти".  Оскільки ми прцюємо в режимі передплатного агентства повного циклу, ми пропонуємо низку рішень для корпоративних передплатників та видавців. Видавці газет і журналів можуть ознайомитися з нашими послугами більш детально на сторінці "Видавництвам". Окрім "Передплати періодичних видань" у звичному для всіх форматі ми також пропонуємо спеціальні рішення для "Готелів та ресторанів", "Авіакомпаній та аеропортів", а також високотехнологічні рішення для "Бібліотек".