+380 44 500 05 06

Щоденні газети Данії в Україні. Наш огляд преси.

23.02.2016 18:23

 

Щоденні газети Данії в Україні. Наш огляд преси.

На початку лютого 2016 року міжнародна організація Transparency International випустила свій щорічний звіт CPI 2015 (CORRUPTION PERCEPTIONS INDEX) – рейтинг сприйняття корупції. Цей рейтинг відображає рівень сприйняття корупції в державному секторі за шкалою від 0 (дуже корумпована) до 100 (прозора). В цьому році до цього індексу увійшло 168 країн та територій.

Нажаль, Україна посіла в цьому індексі 130 місце, набравши всього 27 балів. Натомість, перше місце цього визнаного у всьому світі рейтингу посіла Данія, невелика скандинавська країна у Північній Європі. Данія зазвичай посідає дуже високі місця у низці рейтингів, як то якості життя, здоров'я, освіти, захисту громадських прав та свобод, конкурентоспроможності, демократії, рівності, процвітання, та людського розвитку. Данія часто оцінюється, як одна з найщасливіших країн у світі в крос-національних дослідженях рівня щастя. Країна посідає перше місце у світі у рейтингу соціальної мобільності, одну з провідних позицій у рейтингу країн з найкращими показниками рівності доходів, має один з найвищих у світі номінальним ВВП на душу населення, і один з найвищих у світі податок на індивідуальний дохід. Одним словом, є чому повчитися у цієї країни....

 

В нашому каталозі Ви знайдете 9 газет, які всебічно розповідають про життя і успіхи цієї країни. В цьому огляді ми зупинился саме на них, щоб Ви дізналися більше про батьківщину Г.Х.Андерсена, країну чудових озер, низки відомих на весь світ музеїв тощо. 

 

 

BERLINGSKE TIDENDE – національне видання Данії. Головний офіс у Копенгагені. Вперше вийшла друком 3 січня 1749 р. Видання входить до трійки найбільших газет Данії. На рахунку цього видання багато міжнародних нагород. BERLINGSKE TIDENDE – досі єдина в світі газета, яка чотири рази здобувала престижну премію World Press Photo Award, а у 2012 році Європейський газетний конгрес присудив виданню премію «Найкраща європейська газета». Газетою володіє норвезька група Orkla Media group, яка входить до британської British Mecom Group. У 1910 році наклад цією газети складав всього 8500 екземплярів, а у 1957 році – більше 157 тис. На сьогодні загальний наклад видання складає близько 100 тис. екземплярів.

 

Ви можете купити газету BERLINGSKE TIDENDE  у нас з доставкою до Вашого офісу чи додому в день виходу друком у Данії.

 

BT – датський таблоїд, що висвітлює такі різноманітні теми, як спорт, політики, міжнародні відносини. Виходить друком з 1916 року та має головний офіс в Копенгагені. На початку 90-х років загальний наклад цього видання сягав 200 тис. екземплярів. На сьогодні – це близько 60 тис.

 

Ви можете придбати газету BT у нас з доставкою до Вашого офісу чи додому в день виходу друком у Данії.

 

EKSTRA BLADET – датський таблоїд, що спеціалізується на сенсаційних новинах та репортажах. Позиціонує себе поза політикою та партійних уподобань. Наклад видання складає близько 60 тис. екземплярів. У 2013 році рейтинг Alexa визначив рейтинг сайту видання ekstrabladet.dk на рівні 1.949. Це означає, що сайт цього видання входить до 2000 найпопулярніших інтернет-сайтів в світі.

 

Ви можете передплатити видання EKSTRA BLADET у нас з доставкою до Вашого офісу чи додому в день виходу друком у Данії.

 

JYLLANDS-POSTEN та JYLLANDS-POSTEN SUNDAY – щоденна національна датська газета з накладом у 120 тис. екземплярів. Входить трійки найбільших газет цієї країни разом із виданнями Politiken та Berlingske Tidende. Позиціонується як право-центристська газета. У 2005-2006 роках була в епіцентрі гучних скандалів, пов’язаних із публікацією карикатур на Пророка Мухамеда, що викликало низку протестів та заворушень не лише у Данії, а й в інших країнах світу. Не діяких працівників газети навіть були скоєні замахи.

Газета заснована у 1871 році. До 1889 року в газеті використовувався готичний шрифт, який було замінено латиною пізніше. Видання захищає інтереси бізнесу та виступає проти соціалізму. В міжнародній політиці на початку 20-го століття підтримувала політику Великобританії та рішуче виступала проти Німеччини, в тому числі під час Другої світової війни незважаючи на нейтралітет Данії. У 1918 році ця газета навіть була заборонена в Німеччині. Сьогодні – це незалежне видання, яке входить до Jyllands-Posten Holding.

 

Газету JYLLANDS-POSTEN та JYLLANDS-POSTEN SUNDAY Ви можете придбати у нас. І ми доставимо їх в день виходу друком у Данії.

 

POLITIKEN друга за накладом щоденна газета Данії. Аудиторія газети 430 тис. осіб в робочі дні, а у неділю – 533 тис. На міжнародному рівні газета відома своїми фотографіями. Ян Граруп (Jan Grarup) багаторазовий лауреат World Press Photo. За свій оригінальний та незвичний дизайн видання отримало чимало нагород. У 2007 році Politiken разом з іншими 4 газетами була визнана виданням з найкращим дизайном. Газета заснована у 1884 році у Копенгагені. Початковий наклад газети був всього 2000 екземплярів. На сьогодні він складає більше 100 тис. екземплярів.

 

Купити POLITIKEN в Києві Ви можете у нашій компанії. Кур’єр здійснюватиме доставку газети в день її виходу друком в Данії.

 

TIPSBLADET FODBOLD спортивне видання Данії, присвячене футболу. Виходить з 1948 року. Високоякісне видання з новинами, інтерв’ю та аналізом останніх футбольних баталій. У видані містяться також прогнози провідних спортивних експертів та спортсменів. Щотижнева аудиторія газети 67 тис. осіб.

 

Передплатити TIPSBLADET FODBOLD можна на нашому сайті. І ми доставимо її Вам рано вранці.

 

WEEKENDAVISENщотижнева датська газета. Перекладається з датської мови як «Газета вихідного дня». Виходить щоп’ятниці. При накладі у 60 тис. екземпліряів читаціька аудиторія цієї газети складає близько 290 тис. Історія цієї газети починається у 1749 році. За своїм змістом це видання містить глибокий аналіз суспульно-значущих та політичних подій, а також детальні матеріали про літературу та мистецтво. Це видання публікує матеріали здебільшого міжнародної, аніж локальної проблематики.

WEEKENDAVISEN Ви можете купити у нас. Передплата на 2018 рік триває. 

 

Довідково:


SmartPress.com.ua – інтернет-проект компанії ТОВ «АС-Медіа», яка з 2008 року працює на ринку передплатних послуг. Наша компанія є ексклюзивним представником компанії PressReader Inc. (Канада) на території України з дистрибуції друкованих версій 3000+ міжнародних газет та є агентом з продажу і впровадження цифрових рішень PressReader. Всі газети, що розповсюджуються нами за технологією PressReader, друкуються в Україні згідно з ліцензійними угодами на газетному папері на власному високотехнологічному обладнанні. На сьогодні ТОВ «АС-Медіа» є передплатним агентством повного циклу, яке здійснює доставку видань тисячам клієнтів по всій Україні 365 днів на рік. Про "АС-Медіа" більш докладно Ви можете прочитати на сторінці "Наша компанія" та "Контакти".  Оскільки ми прцюємо в режимі передплатного агентства повного циклу, ми пропонуємо низку рішень для корпоративних передплатників та видавців. Видавці газет і журналів можуть ознайомитися з нашими послугами більш детально на сторінці "Видавництвам". Окрім "Передплати періодичних видань" у звичному для всіх форматі ми також пропонуємо спеціальні рішення для "Готелів та ресторанів", "Авіакомпаній та аеропортів", а також високотехнологічні рішення для "Бібліотек".