+380 44 500 05 06

Бібліотечні рішення


У зв’язку зі стрімким розвитком IT-інфраструктури та інтернет-технологій бібліотеки в світі переживають період серйозної трансформації. Відвідувачі бібліотек у світі стають більш технологічно- та мобільно-орієнтованними, що змушує бібліотечні заклади йти у ногу з часом та надавати своїм користувачам більше цифрових рішень.


Рішення компанії PressReader для бібліотек дозволить своїм відвідувачам отримати доступ до найбільш повного цифрового ресурсу друкованих видань, зекономивши при цьому чималі кошти.


З базою даних у більш ніж 2000 добре відомих в світі газет та журналів, включаючи Washington Post, Business Traveler, ForbesDaily та The Wall Street Journal PressReader є ідеальним джерелом новин, статей та довідкових матеріалів.


Система PressReader для бібліотек з легкістю може бути активованою в самому закладі або реалізована для он-лайн доступу відвідувачів бібліотеки поза її стінами.


Рішення для бібліотек
1
in

В бібліотеці

З рішенням PressReader HotSpot відвідувачі бібліотек отримують повноцінний та необмежений доступ для всього каталогу видань, виктористовуючи свій персональний пристрій (ноутбук чи планшет) підключений до бібліотечної Wi-Fi мережі. Жодних логінів та паролей.


2
out

Вдома

Доступ з-за меж бібіліотеки організовується через надання відвідувачу персонального доступу до системи PressReader через он-лайн систему Library PressDisplay, яка була активована для того чи іншого бібліотечного закладу.


Переваги бібліотечних рішень PressReader
1

Збільшення рівня відвідування бібліотеки

PressReader це ідеальний цифровий ресурс, що заохочує відвідувачів частіше приходити до бібліотеки. Пропонуючи унікальний досвід та величезну колекцію видань, включаючи такі, як Washington Post, Business Traveler, South China Morning Post та the Guardian, наше рішення дозволить збільшити відвідуваність бібліотеки.

2

Каталог видань, що постійно поповнюється

PressReader надає доступ до більш ніж 2000 видань з усього світу, в тому числі до бізнес, спортивних та журналів загального інтересу. За допомогою всесвітньо-відомих газет та журналів дуже просто запропонувати відвідувачам неймовірні можливості отримання нової інформації.

3

Економія місця

PressReader – це ресурс з тисячами видань. Наше рішення дозволить звільнити полиці від непотрібного паперу.

4

Видання «день-у-день»

Наші домовленості з видавництвами у всьому світі дозволяють нам гарантувати та надавати читачам он-лайн доступ до газет і журналів одразу після їх верстки та раніше, ніж видання потраплять до своїх читачів через кіоски або інши канали розповсюдження.

5

Економія коштів

PressReader це ефективне та недороге рішення. Відвідувачі бібліотек отримують доступ до контенту, використовуючі свої мобільні пристрої або комп’ютерну технику вдома. Немає необхідності купувати нове додаткове обладнання. Бібліотеки надають своїм відвідувачам доступ одразу до тисяч видань з усього світу без необхідності укладати контракти з кожним видавництвом окремо.

Як замовити послугу?

В будь-якому випадку, наш рівень сервісу та відповідальності перед клієнтами передбачає обговорення всіх можливих питань із відповідальним представником Вашого закладу щонайменше у телефонному режимі. Для цього, Ви можете скористатися наступними контактами:+380 44 500 05 06
+380 44 353 88 16

+380 95 570 05 06

info@smartpress.com.ua