+380 44 500 05 06

Допомога покупцеві
Передплата періодичних видань з доставкою
 • Що входить у вартість передплати

 • У вартість передплати входить безпосередньо передплата на видання та доставка цього видання в межах України протягом передплаченого періоду. Також рекомендуємо Вам ознайомитись із умовами "Публічної оферти" та "Правилами передплати". 


 • Чи потрібно реєструватися на сайті

 • Ви можете оформити передплату і без реєстрації на сайті. На етапі оформлення замовлення Вам буде запропоновано купити без реєстраці, увійти до свого "Профіля" (особистий кабінет) як зареєстрований користувач або зереєструватися, якщо Ви ще не зареєстровані. Ми радимо зареєструватися, адже це відніме у Вас декілька хвилин, але ви матимите доступ до всієї інформації щодо стану Вашої передплати, історії замовлень і так далі. А якщо Ви плануєте передплатити електронні версії улюблених видань, то реєстрація є обов'язковою. Адже без неї Ви не зможете читати видання в електронному вигляді. Крім того, якщо Ви зараз оформите передплату на друковані видання з доставкою без реєстрації, а завтра вирішите передплатити електронні версії видань і зареєструєтеся, то може виникнути ситуація, за якої у "профілі" не відобразиться передплата на видання з доставкою. Тому, простіше за все - зареєструватися і повністю відслудковувати свої передплати.


 • Які видання я можу передплатити

 • Ви можете передплатити будь-яке видання за нашого каталогу, в якому тисячі видань на будь-який смак. Щоб знайти бажане скористуйтеся пошуком, або каталогом видань із великою кількістю фільтрів.


 • Оплата і доставка

 • Детальніше про умови оплати і доставки Ви можете прочитати у відповідному розділі нашого сайту "Оплата і доставка".


 • Я не отримую передплачені видання

 • Кожне видання - газета чи журнал має свою періодичність виходу. Дуже часто видання затримуються самими видавцями, іноді виходять спареними випусками. Не хвилюйтеся. Ви можете звернутися до нас і ми надамо інформацію стосовно видання, яке Ви передплатили. Якщо проблема пов'язана із доставкою видань з нашого боку або з боку наших партнерів, які здійснюють доставку, повідомте нас будь-ласка. Ми докаладемо максимум зусиль, щоб виправити ситуацію і гідно відреагувати. Адже Ви - наш клієнт. А клієнт - понад усе.


 • Як і куди поскаржитись

 • Ми вдячні за будь-які зауваження з боку наших клієнтів. Враховуючи те, що ми маємо тисячі клієнтів по всій Україні, ми розуміємо, що у кожного можуть бути ті чи інші зауваження стососвно роботи. Тому, ми очікуємо на Ваші зауваження, на які гідно і швидко відреагуємо. Звертайтеся до нас телефоном +380 44 500 05 06 або електронною поштою info[at]smartpress.com.ua. Жодне зауваження чи проблема не залишиться без нашої уваги.


 • Передплата видань з РФ

 • У зв'язку із прийняттям та набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту» повідомляємо Вас про наступне.
  1. Видання та ціни на передплату, наведені в каталозі, розміщеному на сайті www.smartpress.com.ua мають виключно ознайомчий характер. У разі зацікавленності у передплаті того чи іншого видання, будь-ласка зверніться до нас і проконсультуйтеся щодо можливості оформлення передплати.
  2. У зв'язку із тим, що механізм надання дозволів на ввезення на митну територію України видавничої продукції з країни-агресора ще опрацьовується органами виконавчої влади України ми призупиняємо прийом передплати на видання, що мають своє походження з Російської Федерації.


 • Не можу оплатити замовлення, бо воно опрацьовується менеджером. Що це?

 • Таке повідомлення стосується лише тих замовлень наших клієнтів, які містять періодичні видання з доставкою. Після того, як Ви обрали такі видання, ввели інформацію по доставці, наші менеджери мають переконатися на 100%, що вказана Вами інформація, в тому числі адреса для доставки, є правильною і що ми зможемо доставляти обрані Вами видання вчасно. Тому, після замовлення клієнтом наші менеджери опрацьовують його, зв'язуються з клієнтом і після узгодження всіх питань повідомляють клієнта про можливість оплати. Менеджери опрацьовують замовлення у робочі дні з 9:00 до 20:00 за київським часом. Клієнт отримує повідомлення на електронну пошту про те, що його замовлення опрацьоване і може бути оплачено. Така додаткова перевірка необхідна в інтересах самих клієнтів. У разі, якщо клієнт передплачує електронні версії видань, які не прив'язані до фізичної доставки преси нашою кур'єрською службою, таке замовлення можливо оплатити одразу без вказаної вище перевірки.


 • Я зробив замовлення на сайті, але воно анульовано. Чому?

 • Якщо Ви зареєстрований користувач, маєте доступ до "Профіля" на сайті та зробили замовлення, але не оплатили його протягом 5 днів, то воно автоматично анулюється системою. Для того, щоб нам виконати свої зобов'язання перед нашим клієнтом, ми маємо зробити багато речей - починаючи від замовлення преси для Вас і закінчуючи організацією доставки. Оплата замовлення є підвтердженням Ваших намірів і лише після оплати ми можемо зробити все інше. Більше того, враховуючи різну періодичність виходу видань, а також категорії замовлення видань, може бути ситуація, коли навіть декілька днів мають значення. Якщо пропустити замовлення через відсутність оплати, Ви можете не отримати якийсь номер бажаного журналу чи газети. А ми б хотіли, щоб Ви отримували саме те, що Ви бажаєте.
Закордонні газети з доставкою «день-у-день»
 • Чи можливо читати закордонні газети у день їх виходу друком

 • Так! Це можливо! Ми єдині в Україні, хто пропонує таку послугу. Ви можете замовити будь-яку закордонну газету з нашого каталогу, в якому більше 3000 різноманітних газет з усього світу, замовити, та ми Вам доставимо її до ранкової кави. Іноді, ми доставляємо газети навіть раніше, ніж їх можна придбати в країнах походження. Для того, щоб обрати видання, прогляньте весь переклік у нашому каталозі.


 • Яким чином ці газети з'являються в Україні

 • Завдяки тому, що ми є ексклюзивними представниками компанії PressReader Inc. в Україні, ми маємо доступ до більш ніж 3000 різноманітних газет з усіх куточків світу. А завдяки інноваційній технології друку - ми самі здійснюємо друк газет на території України. Таким чином ми вирішуємо питання їх наявності в Україні. Користуючись спеціальним програмним забезпеченням та продуктивними системами друку, ми здійснюємо друк газет. "Це взагалі законно?!" - запитаєте Ви. Абсолютно! Адже видавці газет отримують гроші з кожного проданого примірника своїх видань. Ми не можемо здійснити друк зайвих примірників або внести якісь зміни у контент видань. Ми лише можемо здійснити друк тієї кількості видань, яка необхідна нашим клієнтам і видавці в повній мірі контролюють цей процес. 


 • Чи можу я придбати один примірник видання, а не передплачувати цілий місяць

 • Так, звичайно! У карточці видання, яке потрібно Вам є закладка "Окрмі номери". Обирайте той, який Вам потрібен і ми з радістю його для вас підготуємо.


 • Чи є доступ до архіву

 • Доступ до архіву закордонних газет обмежений і складає від 3 до 7 днів. Наприклад, якщо Ви сьогодні звернетеся до нас, то ми зможемо надати Вам випуск видання не старіше 3 або 7 днів від сьогоднішньої дати.


 • Мені потрібні різні газети і у різній кількості, бо я представник готелю чи ресторану

 • Без проблем. Ми опрацюємо з Вами різні варіанти і Ви зможете отримувати різну кількість газет у ті дні, які забажаєте. Більше того, самі видання можуть бути різними кожного дня.


 • Чи можливо побачити як буде виглядати газета перед тим як передплатити

 • Так, звичайно. Якщо Ви бажаєте оформити передплату, але у Вас є якісь сумніви, ми здійснюємо друк одного примірника безкоштовно та доставимо його. Ви його побачите та переконаєтеся в його якості та повноті змісту, після чого приймите рішення про передплату.


 • Як оплатити

 • Ми пропонуємо Вам різні можливості оплати. Якщо Ви купуєте газети як фізична особа, то тайсучаснішим та найшвидшим є оплата платіжною карткою будь-якого банку світу. Цей процес займає декілька хвилин і забезпечується надійним процесинговим центром EasyPay.ua. Ви не сплаучєте комісію за переказ грошей. Для того, щоб оплатити платіжною карткою оберіть відповідний спосіб оплати на етапі завершення замовлення. Окрім того, після оформлення замовлення у своєму "профілі" Ви можете роздрукувати рахунок та оплатити його у будь-якому відділенні банка, а за бежанням здійснити оплату через систему "Приват24". Якщо Ви представник юридичної особи, то ми виставляємо рахунок на оплату, а Ваша компанія його оплачує шляхом безготівкового переказу. Якщо Ви представник готелю або авіакомпанії, то ми з Вами укладаємо договір, в якому обумовлюємо всі параметри взаєморозрахунків, в тому числі пост-оплату, якщо мова йде про замовлення змінної кількості видань на щоденній основі. 


 • Як здійснюється доставка

 • По Києву ми здійснюємо доставку закордонних газет власною кур'єрською службою, в тому числі автотранспортом вночі та ранні ранкові часи. Можлива доставка в регіони, яка вже нами відпрацьована з врахуванням необхідності доставки свіжої преси. З питань доставки, будь-ласка проконсультуйтеся з нашим відділом логістики або Вашим менеджером з відділу продажу за телефоном +380 44 500 05 06. 
Електронні версії SmartPress
 • Що таке електронні версії SmartPress?

 • Електронні версії SmartPress - це версії періодичних видань (газет та журналів), які можливо читати не в друкованому, а електронному вигляді через сайт SmartPress.com.ua, користуючись своїм персональним комп'ютером, планшетом або смартфоном. Для того, щоб читати видання в електронному вигляді Вам не потрібне ніяке додаткове програмне забезпечення окрім браузера. Вам необхідно лише зареєструватися на нашому сайті, обрати улюблені видання та оплатити передплату.  


 • Як обрати видання?

 • Ви можете обрати видання у нашому каталозі у рубриці "Електронні версії SmartPress" або скористатися пошуком.


 • На сторінці видання є вкладка "Обрати період" та "Купити окремі номери". В чому різниця?

 • Ми пропонуємо Вам обрати: передплатити доступ до видання на певний майбутній період. Наприклад, на три майбутні місяці. В такому випадку Ви матимете доступ до всіх номерів, які будуть виходити в обраний Вами період. Якщо Вам непотрібно передплачувати період, а Ви бажаєте купити окремі номери, в тому числі минулих періодів, то скористайтеся функціоналом "Купити окремі номери".


 • Як оформити передплату?

 • По-перше, Вам необхідно зареєструватися. Реєстрація необхідна, щоб ви мали свій "Профіль" (особистий кабінет) на сайті та мали доступ до передплачених видань або окремих номерів видання. По-друге, оберіть видання з нашого каталогу. У карточці видання Вам буде запропоновано обрати період передплати. Оберіть місяці, квартали або окремі номери, на які Ви бажаєте оформити передплату, та додайте видання у кошик. Після додавання всіх бажаних видань перейдіть до кошика, перевірте Ваш вибір та можете завершити оформлення передплати.


 • Як оплатити?

 • Ми пропонуємо Вам різні можливості оплати. Найсучаснішим та найшвидшим є оплата платіжною карткою будь-якого банку світу. Цей процес займає декілька хвилин і забезпечується надійним процесинговим центром EasyPay.ua. Використання цього типу оплати передбачає додаткову комісію EasyPay, яка складає 2.6% від вартості передплачених видань. Для того, щоб оплатити платіжною карткою оберіть відповідний спосіб оплати на етапі завершення замовлення. Окрім того, після оформлення замовлення у своєму "профілі" (особистому кабінеті) Ви можете роздрукувати рахунок та оплатити його у будь-якому відділенні банка, а за бежанням здійснити оплату через систему "Приват24". При цьому варто зазначити, що, якщо Ви бажаєте отримати миттєвий доступ до видань, Вам підходить варіант оплати платіжною карткою, оскільки гроші зараховуються миттєво. У разі оплати через відділення банку по рахунку, доступ до видань буде надано протягом 2-3 днів - одразу після зарахування коштів. У разі оплати по рахунку у відділенні банку комісія за переказ буде стягнута відповідно до тарифів банку, в якому Ви будете сплачувати рахунок.


 • Як довго я матиму доступ до видань?

 • Ви будете мати повний доступ до видань, які Ви придбали. Якщо Ви наш постійний передплатник, і маєте передплату видання за декілька років, то Ви можете скористатися фільтром "РІК" у розділі "Мої електронні видання SmartPress". Цей фільтр дозволить Вам не заплутиатися у випусках видань по роках. За замовчанням фільтр "РІК" показує всі роки. Окрім того, якщо Ви відкриєте сторінку "Вибір номерів" під Вашим улюбленим виданням, вгорі сторінки використовуйте фільтри "Від" та "До" для розширення або звуження проміжку часу відображення номерів.


 • Як придбати архівні випуски видань?

 • Ви можете купити окремі номери попередніх періодів на сторінці видання, скориставшись вкладкою "Купити окремі номери" або в особистому кабінеті на сторінці "Вибір номерів". В останньому випадку Ви зможете купити номери не лише поточного року, а і минулих років, якщо такі номери є в найшій системі. Таким чином, щоб купити архівні номери минулих років, Ви повинні бути зареєстровані на нашому сайті та придбати хоча б один номер того видання, у архівних випусках якого Ви зацікавлені.


 • Як читати?

 • Після оформлення передплати Ви маєте увійти до свого "Профілю", де побачите обрані видання на головній сторінці "Профілю" та у рубриці "Мої електронні видання SmartPress". Під обкладинками передплачених видань є кнопка "читати", натиснувши на яку відповідне видання відкриється для читання у новому вікні.


 • Що означають кнопки в особистому кабінеті?

 • Якщо у Вас є передплата на електронні версії видань, то в особистому кабінеті "Мій профіль" Ви побачите перелік всіх таких видань. Вони знаходяться під плашкою "Мої електронні видання SmartPress", а також у розділі з такою ж назвою (пункт лівого меню). В цьому переліку відображаються всі видання, які Ви коли небудь читали. При цьому Ви можете побачити під обкладинкою таку додаткову інформацію як: періодичність виходу данного видання, останній доступний для Вашого читання номер та підказку чи є нові номери, які Ви пропустили і не придбали. Якщо Ви натисните на кнопку "ЧИТАТИ", то у Вас відкриється останній доступний для Вас номер. Якщо вийшли нові номери цього видання, які Ви ще не придбали і не читали, то Ви побачите блакитну кнопку із надписом "КУПИТИ НОВИЙ НОМЕР". Ви одразу можете його додати до кошика, сплатити і читати. Натиснувши на кнопку "Вибір номерів" у Вас відкриється сторінка з переліком всіх номерів цього видання як придбаних Вами, так і тих, що ви пропустили. "Вибір номерів" - це функціонал для вибору того номера, який Ви бажаєте читати.


 • Чи можу я завантажити видання на смартфон/планшет?

 • Ми постійно вдосконалюємо свою систему, але станом на зараз можливість завантаження придбаних видань на планшет чи смартфон для читання в офф-лайн режимі (без з'єднання з мережею Інтернет) відсутня. Переконані, що така можливість з'явиться найближчим часом. Поки такої можливості немає, для читання придбаних видань Вам необхідно мати постійне з'єднання з мережею Інтернет.


 • Особливості сторінки "Вибір номерів"

 • Як йшлося вище, сторінка "Вибір номерів" - це повний перелік всіх номерів обраного видання. Природньо, що в цьому переліку є номери, які ви придбали, а є також ті, які Ви пропустили і не придбали. Щоб Ви мали змогу не пропустити такі номери ми за замовчанням відображуємо їх на цій сторінці. Зверху сторінки є низка фільтрів, які дозволяють фільтрувати цей перелік згідно Ваших вподобань. Перший фільтр відповідає за порядок виводу номерів за датою. За замовчанням спочатку виводяться найостанніші номери. Якщо Ви бажаєете бачити спочатку найстаріші випуски, оберіть "спочатку старі номери". Другий фільтр - "Всі наявні номери". За замовчанням відображає всі доступні в нашій системі номери обраного видання. Якщо Ви бажаєте, щоб відображалися лише ті, які ви передплатили, то оберіть "Доступні для читання". Фільтр "Від:... До:" дозволяє Вам обирати період відображення номерів.


 • Що означають надписи під обкладинкою видання в особистому кабінеті?

 • Під обкладинкою передплачених видань Ви можете побачити такі надписи "активна передплата" та "архів". Надпис "архів" Ви побачите тоді, коли від останнього придбаного Вами номера цього видання пройшло більше 6 місяців. Це означає, що останнє доступне Вам видання є архівним і, можливо, Ви вже пропустили багато нових номерів. "Активна передплата" відображається в усіх інших випадках.


 • Я передплатив багато видань, в тому числі друкованих, але не всі відображаються в особистому кабінеті. Чому?

 • На головній сторінці особистого кабінету та в розділі "Мої електронні видання SmartPress" відображаються лише електронні версії видань, які Ви передплатили. Якщо Ви передплатили і електронні версії, і друковані версії з доставкою, то в особистому кабінеті Ви побачите лише електронні версії видань, які можна читати онлайн. Водночас, інформація про передплачені друковані видання з доставкою міститься у Вашому замовленні, яке Ви з легкістю можете подивитися у розділі "Мої замовлення".


 • Я передплатив електронні версії, але не можу їх читати в особистому кабінеті. Що рибити?

 • Причин, за яких Ви не маєте змоги відкрити те чи інше передплачене Вами видання в особистому кабінеті може бути декілька. По-перше, якщо Ви передплатили доступ на майбутній період, то передплата, можливо, просто ще не почалася. Наприклад, якщо у грудні Ви передплатили доступ на видання починаючи с лютого місяця, то доступ до видання відкриється у лютому, коли вийде перший номер за цей місяць. По-друге, можлива ситуація, за якої Ви не бачите передплачених номерів з технічних причин. Так, такі ситуації бувають і ми постійно працюємо над усуненням недоліків. Тому, просимо наших передплатників ставитися до цього з розумінням. Ми просимо Вас, якщо Ви з будь-яких причин не можете прочитати передплачене Вами видання, зателефонувати нам (+380955700506) або написати листа info@smartpress.com.ua. Ми усунемо технічні недоліки, якщо вони мають місце у Вашому випадку. 
Мій профіль та кошик
 • Що таке "Мій профіль"

 • Мій профіль - це ваш особистий кабінет на сайті smartpress.com.ua. Після реєстрації на нашому сайті, ви зможете входити до "профіля" і контролювати свою передплату. Цей особистий кабінет постійно вдосконалюється. Зараз у "профілі" Ви можете побачити та редагувати свої реєстраційні дані, які Ви вказали при реєстрації, в тому числі змінити пароль. Додавати нові адреси - точки доставки періодичних видань. Переглядати історію своїх замовлень, в тому числі роздруковувати рахунки на оплату, якщо це зручніше для вас. Окрім того, ви можете працювати зі своїми відгуками та вести перелік "Мої бажання". У разі, якщо Ви передплачуєте електронні версії SmartPress, то доступ до обраних видань здійснюється виключно через "Мій профіль".


 • Чому я не можу редагувати "Мої адреси"

 • В особистому кабінеті користувача "Мій профіль" є розділ "Мої адреси". Його сутність полягає у фіксації адрес користувача, на які може здійснюватися доставка періодичних видань. Зареєстрований користувач може додавати нові адреси і вказувати їх при нових замовленнях періодичних видань. Тобто користувач може мати декілька адрес для доставки періодичних видань. Водночас, якщо б існувала можливість редагування чи видалення адрес самим користувачем - це могло б призвести до серйозних проблем і як результат недоставки періодики. Тому, піклуючись саме про те, щоб замовлена Вами періодика була в повній мірі доставлена Вам, ми не даємо змоги вносити правки у раніше додані адреси. У разі, якщо Вам необхідно внести суттєві корективи у Вашу адресу чи здійснити переадресацію доставки періодики на іншу адресу, зверніться до нас телефоном +380 44 500 05 06 і наші фахівці допоможуть Вам.   


 • Я забув пароль доступу до особистого кабінету "Мій профіль" - що робити?

 • Якщо так сталося, що Ви забули пароль до входу у "Профіль", скористайтеся функцією відновлення паролю. У формі вкажіть адресу електронної пошти, яку Ви вказували при реєстрації. На неї надійде лист із тимчасовим паролем для входу у "Мій профіль". Після входу у "Мій профіль" змініть цей тимчасовий пароль на новий постійний.


 • Як змінити пароль

 • Якщо Ви бажаєте змінити пароль для входу, здійсніть вхід у "Мій профіль" та в лівій колонці оберіть розділ "Мої реєстраційні дані". Коли сторінка завантажиться, під полем "Адреса Email" оберіть функцію "Змінити пароль". У формах, що відкриються, введіть старий пароль та введіть новий.


 • Що таке "Мої бажання"

 • Це розділ, у якому зареєстровані користувачі, можуть "відкладати" періодичні видання. Це список бажань користувача, який можна використовувати перед замовленням газети чи журналу. Ви можете обрати безліч видань з каталогу, додати їх у "Мої бажання", а за деякий час обміркувавши зосередити свій вибір на декількох і замовити їх. При цьому, всі видання, які ви б бажали замовити будуть на вашій сторінці і вам не потрібно здійснювати пошук у каталозі.


 • Що означає "кількість" у кошику

 • Припустимо Ви додали до кошику передплату на одне видання на серпень і вересень. При цьому у кошику ви бачите кількість, яка дорівнює 2 (два). Це не помилка і ви не будете сплачувати за два примірника. Кількість (у даному випадку 2) означає кількість передплатних періодів. Оскільки Ви замовляеєте серпень і вересень - це 2 мінімальних передплатних періоди. Ви також можете натиснути кнопку "детальніше" навпроти доданого до кошику видання і подивитись розгорнуту інформацію. Навпроти кожного передплатного періоду буде вказана кількість примірників на цей період. Якщо Ви бажаєте отримувати не 1, а скільки завгодно примірників, ви можете це змінити в полі навпроти кожного передплатного періоду.