+380 44 500 05 06

Наша компанія

 SmartPress - це проект компанії «АС-Медіа», яка з серпня 2008 року працює на українському ринку у форматі передплатного агентства повного циклу.

 

Одним з ключових напрямків нашої діяльності є проведення передплати та здійснення доставки закордонних газет і журналів в Києві та регіонах у день виходу їх друком за кордоном. Це стало можливим завдяки стратегічному партнерству ТОВ «АС-Медіа» із світовим лідером з дистрибуції преси – компанією PressReader (NewspaperDirect Inc).

 

Маючи статус ексклюзивного представника PressReader на території України, ми єдині, хто може запропонувати своїм передплатникам доставку закордоних газет і журналів в режимі «день-у-день» (PressReader print), а для потенційних клієнтів – 3 денну безкоштовну промо-доставку.

 

У нас можна замовити такі всесвітньовідомі видання з щоденною доставкою, як The Times, The Financial Times, The New York Times, Le Monde, El Pais, USA Today, The Wall Street Journal, La Repubblica, Mainichi Shimbun, Daily Telegraph, The Guardian та багато інших.

На сьогодні наш каталог містить більше 3000 закордонних газет і журналів по системі PressReader, а такоже більше 3000 українських та закордонних видань, які ми доставляємо в їх оригінальному форматі нашим передплатникам.

 

Більш детально про те, як оформити корпоративну або приватну передплату можна прочитати на сторінці «Передплата періодичних видань». Окрім того, ми підготували готові рішення для готелів та HORECa сегменту, пропозиції для авіакомпаній, бібліотек та організаторів або спонсорів конференцій або форумів.

 

Філософія нашого бізнесу полягає в створенні широких можливостей не лише для передплатників, а і для видавництв, які з нашою допомогою можуть не тільки розширити коло своїх читачів, а й суттєво диверсифікувати доходи та примножити прибутки, скориставшись передовими технологіями, які є у розпорядженні нашої компанії.

З питань включення Ваших видань у нашу систему просимо звертатися до нашого Відділу по роботі з редакціями за телефоном +380.44.500.05.06 або електроною поштою publisher@smartpress.com.ua

 

Якщо Ви зацікавлені в передплаті будь-яких українських та закордонних видань, або є представником Видавництва, наша компанія готова стати для Вас надійним партнером.

 

Замовити і оформити передплату на видання можна будь-яким зручним для Вас шляхом:

 

+380 44 500 05 06
+380 44 353 88 15

+380 95 570 05 06

publisher@smartpress.com.ua

 

Ваша преса завжди з Вами!

ТОВ "АС-Медіа"