+380 44 500 05 06

Для авіакомпаній та аеропортів


Подорожуючи у справах чи на відпочинок, кожен з нас отримує декілька додаткових вільних годин для читання книжок, журналів або газет.


А кожна авіакомпанія чи аеропорт в гонитві за своїм пасажиром намагається надати останньому той рівень сервісу і послуг, який запам’ятається та сприятиме поверненню пасажира в майбутньому у крісло літака чи дивана бізнес-лаунжу.


Наші рішення для авіакомпаній та аеропортів дозволяють надати своїм клієнтам нову послугу екстра класу.


Спираючись на багаторічний досвід роботи з провідними українськими авіаперевізниками, ми готові запропонувати авіакомпаніям, які здійснюють як регулярні, так і чартерні рейси, нічну доставку свіжих закордонних газет по системі PressReader. Наявність на борту свіжої закордонної преси для пасажирів бізнес-класу або бізнес-джетів є свідченням високого рівня обслуговування пасажирів, які і надалі будуь віддавати перевагу саме Вашій компанії.


Для аеропортів нами розроблема унікальна система дистрибуції контенту через існуючу мережу Wi-Fi. За допомогою системи PressReader HotSpot пасажири, які перебувають у бізнес-лаунжах, зможуть очікувати свого рейсу читаючи улюблені видання на своїх портативних пристроях так, ніби вони тримають в руках оригінальну газету чи журнал.


Рішення для авіакомпаній та аеропортів
1
print-on-demand

Преса на борту

Доставка обраних закордонних газет для пасажирів бізнес-класу


Авіакомпанією обирається перелік газет, які доставлятимуться для пасажирів бізнес-класу або бізнес-джету. Для комерційних авіакомпаній необхідно подати заявку на необхідну кількість газет не пізніше 23:00 дня, який передує дню доставки. Для операторів бізнес-джетів питання доставки газет розглядаються в індивідуальному порядку.


  • KBP та IEV
  • до 3:30 UTC+2
  • Кожна газета/и маркуються номером рейсу та пакуються в окремі пакети
2
Digital

Преса для VIP-залів та business lounge

Організація доступу до найбільшого он-лайн кіоску преси PressReader за допомогою системи PressReader HotSpot


Виктористовуючи публічну мережу Wi-Fi, пасажири Вашої VIP-зали отримують доступ до більш ніж 2000 різноманітних видань з 100 країн світу.


  • Україна
  • 24/7/365
Як замовити послугу?

В будь-якому випадку, наш рівень сервісу та відповідальності перед клієнтами передбачає обговорення всіх можливих питань із відповідальним представником Вашого закладу щонайменше у телефонному режимі. Для цього, Ви можете скористатися наступними контактами:+380 44 500 05 06
+380 44 353 88 16

+380 95 570 05 06

info@smartpress.com.ua