Рекламні можливості


Пропонуємо Вашій увазі комплексні рішення з розміщення реклами. На сьогодні ми готові запропонувати рішення, які можуть зацікавити як видавців газет і журналів, так і представників інших компаній, які зацікавлені в якісних рекламних кампаніях. Деякі рекламні рішення є ексклюзивними на українському ринку.

Ми пропонуємо:
1
digital

Реклама на сайті

Ми пропонуємо декілька рішень для розміщення Вашої реклами на нашому сайті:


  • промо-банери на головній сторінці
  • промо-банери в розділах каталогу
  • новини на сайті
  • розміщення обкладинок видань на першій сторінці рубрики каталогу
2
print

Реклама в каталозі

Двічі на рік ми випускаємо друкований каталог передплатних видань. Каталог містить больше 5000 газет і журналів з усього світу. Загальний наклад каталогу складає 5000 примірників. Каталоги передаються нашим існуючим передплатникам та юридичним особам в Києві та регіонах. В каталозі ми пропонуємо декілька видів розміщення реклами.


  • рекламний блок на сторінках каталогу
  • детальний опис видання в каталозі

3
ексклюзивно

Реклама в іноземних газетах

Це унікальна послуга в Україні. Ми пропонуємо розміщення реклами в іноземних газетах, які ми друкуємо для наших клієнтів за ліцензією компанії PressReader. В даному випадку розміщення реклами відбувається виключно в місцях, санкціонованих самимим видавництвами та компанією PressReader. Серед переваг розміщення реклами в наших виданнях - цільова аудиторія з високим рівнем доходу, нестандартна форма реклами з великим рівнем відклику, преміальні бренди видань, низькі ціни на розміщення реклами. Розміщення реклами можливе в наступних форматах:


  • реклама на обкладинці видання (колір або чб)
  • реклама на двох останніх шпальтах газети (чб)
4
direct mail

Рекламні вкладки у передплатні пакети

Нашими клієнтами є тисячі передплатників по всій Україні (юридичні та фізичні особи). Щоденно вони отримують від нас пакети з періодичними виданнями, які передплатили. Ми успішно співпрацюємо з компаніями, які користуються нашою послугою директ-маркетингу. Ми вкладаємо рекламну продукцію в передплатні пакети. Такою рекламною продукцією може бути:


Як замовити послугу?

З питань розміщення реклами звертайтеся до нас за наступними контактами:+380 44 500 05 06
+380 44 353 88 16

+380 95 570 05 06

info@smartpress.com.ua