+380 44 500 05 06

Видавництвам


Наша компанія пропонує українським видавцям газет із журналів унікальне комплексне рішення з диверсифікації каналів дистрибуції та збільшення каналів продажу Ваших видань із використанням передових технологій та сучасних трендів індустрії преси. Пропозиція унікальна для України та включає наступні рішення з нулевими (zero-cost) витратами для Вас.

Рішення для диверсифікації продажів
Україна

Продаємо Ваше видання нашим передплатникам в Україні

Включаємо Ваше видання до нашого каталогу передплатних видань. Докладаємо максимальних зусиль для продажу Вашого видання нашим передплатникам. Ви отримуєте додаткові кошти.

Digital

Створюємо електронну версію Вашого видання

Безкоштовно створюємо для Вас електронну версію видання із використанням технології PressReader Content Publishing Solution. Просуваємо та здійснюємо продаж електронної версії Вашого видання через власну мережу. Ви отримуєте гроші за кожного передплатника.

Світ

Розповсюджуємо Ваше видання в світі

Ми безкоштовно включаємо Ваше видання у світову мережу розповсюдження преси PressReader. А це партнери з продажів у 100+ країнах світу та 30+ мільйонів читачів. Ви отримуєте гроші за кожну продану копію Вашого видання в світі в цифровому або друкованому вигляді

Як це працює?

Якщо Ви зацікавилися нашою пропозицією, ми з радістю відповімо на всі Ваші питання та почнему плідну співпрацю. З питань співробітництва просимо зв’язатися з нами зручним для Вас способом:


+380 44 500 05 06
+380 44 353 88 16

+380 99 229 26 62

publisher@smartpress.com.ua